Jaunumi

Informācija par maģistrālās siltumtrases posma pārbūvi

29.09.2016.

AS „Olaines ūdens un siltums”  ir noslēgusi līgumu par maģistrālās siltumtrases posma no ēkas Zeiferta ielā 2, Olainē līdz ēkai Stacija Olaine 3, Pārolainē pārbūvi.

 
Lasīt vairāk

“Olaines ūdens un siltums” apkures sezona sāksies oktobrī

28.09.2016.

A/S “Olaines ūdens un siltums” apkures sezonu plāno sākt oktobra vidū, pakāpeniski pieslēdzot centralizēto siltumapgādi Olaines daudzdzīvokļu mājām. Galvenais kritērijs apkures pieslēgšanai ir diennakts gaisa vidējā temperatūra, kā arī pašu iedzīvotāju iniciatīva, kas izteikta dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumā.

Lasīt vairāk

Piedalies fotokonkursā “Energoefektivitāte mums apkārt”!

20.09.2016.

 

 

 

Lasīt vairāk

Par dzīvokļu īpašnieku patvaļu maksā visi iedzīvotāji

11.08.2016.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) šovasar izveidota Namu apsaimniekošanas nodaļa, kurai uzsākot aktīvu darbu, radušās vairākas atziņas, par ko tā vēlas informēt arī iedzīvotājus un visus tos, kas pilsētā izmanto namu apsaimniekošanas pakalpojumus.

Lasīt vairāk

AS „Olaines ūdens un siltums” izsludina autotransporta un traktortehnikas IZSOLI

10.08.2016.

AS „Olaines ūdens un siltums” mutiskā izsolē ar augšupejošu soli izsola sev piederošo autotransportu un traktortehniku. Izsole notiks 2016. gada 5. septembrī  plkst. 14.00 AS „Olaines ūdens un siltums” telpās Kūdras iela 27, Olainē, 3. stāvā.

Lasīt vairāk

Arī Jaunolainē un Gaismās iedzīvotāji varēs šķirot atkritumus

04.08.2016.

Augustā Jaunolainē (Meža ielā 3, 9, 12, Baznīcas ielā 5 un Pionieru ielā 85) kā arī Gaismās (Gaismas ielā 3, 6) ir izvietotas atkritumu tvertnes plastmasai (pudeles, maisiņi, kārbiņas u.c) un papīram. Pagaidām šādas dalīto atkritumu tvertnes izvietotas, lai redzētu iedzīvotāju vēlmi un atsaucību šķirot atkritumus. Šķiroto atkritumu izvešana tiks nodrošināta vienu reizi nedēļā.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties