Jaunumi

Lielgabarīta atkritumus Jaunolainē varēs nodot 24. augustā

14.08.2019.

24.augustā Jaunolainē būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Meža un Pionieru ielas sadzīves atkritumu laukumiem.

 

Lasīt vairāk

Jo vairāk atkritumu – jo lielāks rēķins jeb kāpēc nevajag sava atkritumu laukuma kodu rakstīt uz sienas

08.08.2019.

No augusta sākuma Jaunolaines daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji sadzīves atkritumus var izmest, izmantojot jauno kārtību – ar kodu atslēgām slēgtos konteinerus. Diemžēl jāsecina, ka ir daļa iedzīvotāju, kas negrib saprast un ignorē jauno kārtību, nometot savus atkritumu maisus pie slēgtajām durvīm, demolējot šķiroto atkritumu konteinerus un rakstot durvju kodu uz atkritumu laukuma sienas!

Lasīt vairāk

VUGD veiks iedzīvotāju aptauju par ugunsdrošību

01.08.2019.

Lai sekmētu ugunsdrošības uzlabošanos valstī, no 1.augusta līdz 31.oktobrim Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) veiks dzīvojamo māju iedzīvotāju aptauju un konsultēs par ugunsdrošību dzīvesvietās. 

Lasīt vairāk

Jaunolainē sadzīves atkritumu konteineru laukumi būs slēgti ar kodu atslēgām

24.07.2019.

No 2019.gada 1.augusta Jaunolaines daudzdzīvokļu māju iemītnieki sadzīves atkritumus varēs izmest ar kodu atslēgām slēgtos atkritumu konteineru laukumos.

Lasīt vairāk

!!! Informācija par karstā ūdens atslēgumu

17.07.2019.

AS "Olaines ūdens un siltums" informē, ka remontdarbu dēļ katlumājā 18.jūlijā no plkst. 09:00 līdz 11:00 būs pārtraukta karstā ūdens padeve VISĀ OLAINES PILSĒTĀ.

Lasīt vairāk

Uzklausīšanas sanāksme par siltumenerģijas tarifu projektu

17.07.2019.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) aicina Olaines novada iedzīvotājus paust viedokli par AS "Olaines ūdens un siltums"  iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, Regulators organizē uzklausīšanas sanāksmi, kas notiks 2019. gada 6.augustā, plkst. 12:00, Olaines kultūras centra mazajā zālē Zeiferta ielā 11, Olainē.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties