Jaunumi

Saimnieciski dzīvokļu īpašnieki tāpat kā apzinīgi pacienti – pēc palīdzības vēršas laikus

27.09.2018.

Veiksmīgs piemērs iedvesmo apkārtējos, gandarījums par labu un rezultatīvu darbu, ja tajā pieliktas paša darītāja pūles un laiks, sniedz sajūtu, ka mērķus var sasniegt. Šīs sajūtas noteikti izbauda Olaines novada iedzīvotāji, kas izrādījuši iniciatīvu un nav pakļāvušies izdomātiem mītiem, bet apņēmīgi virzījušies uz to, lai arī viņu mājas kļūtu siltas, modernas un drošas.

Lasīt vairāk

Tuvojas noslēgumam būvdarbi ES Kohēzijas fonda projektā “Ūdenssaimniecības attīstība Olaines pilsētā II kārta”

20.09.2018.

Oktobrī noslēgsies ES Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Olaines pilsētā II kārta” (5.3.1.0/16/I/012) būvniecība. Projekta īstenošanas gaitā būs rekonstruēta daļa no Olaines pilsētas kanalizācijas tīkliem posmā no Zemgales ielas un Zeiferta ielas krustojuma līdz dzelzceļa pārbrauktuvei (pie pilsētas stadiona), kā arī izbūvēti jauni sadzīves kanalizācijas tīkli no Zemgales ielas dzelzceļa pārbrauktuves līdz Tīreļa ielai. Līdz ar to arī šajā Olaines aglomerācijas teritorijā būs pieejami centralizētās kanalizācijas pakalpojumi objektos, kur līdz projekta realizēšanai notekūdeņus savāca krājrezervuāros. Projekta realizēšanas ieguvēji būs minētajā teritorijā dzīvojošie iedzīvotāji  (vismaz 30 cilvēki) un viens tirdzniecības uzņēmums, kā arī visi objekti, kas nākotnē varētu atrasties šajā teritorijā.

Lasīt vairāk

Informācija Zemgales 2 iedzīvotājiem

11.09.2018.

Informācija ugunsgrēkā cietušo dzīvokļu īpašniekiem!

Cien., iedzīvotāji, kuru dzīvokļi cietuši Zemgales 2 nama ugunsgrēkā 8.septembrī, lūdzam ar iesniegumiem par ugunsgrēka nodarītajiem postījumiem, lai veiktu dzīvokļu apsekošanu, vērsties AS “Olaines ūdens un siltums”, Kūdras ielā 27, 10.kabinetā.
 

Lasīt vairāk

No š.g. 13.augusta uzņēmuma kase strādās tikai pirmdienās

08.08.2018.

Klientu ievērībai!  AS ”Olaines ūdens un siltums” informē, ka no 2018.gada 13.augusta uzņēmuma kases darba laiks ir mainīts un uzņēmuma izrakstītos rēķinus kasē (Kūdras iela 27, Olaine) varēs apmaksāt tikai pirmdienās.

Lasīt vairāk

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apkures maksas aprēķina metodika dzīvokļos ar alokatoriem

01.08.2018.

Metodikas mērķis ir noteikt vienotu kārtību, kādā tiek veikts maksa aprēķins par dzīvokļa īpašumiem sniegtajiem centralizētās apkures pakalpojumiem daudzdzīvokļu mājās Olainē.

Lasīt vairāk

Renovācija noslēgusies arī Zemgales ielā 13

30.07.2018.
Olainē šovasar veiksmīgi noslēdzies vēl vienas AS "Olaines ūdens un siltums" apsaimniekotās daudzdzīvokļu mājas renovācijas process, kā rezultātā māja Zemgales ielā 13 ieguvusi ne tikai pievilcīgu vizuālo izskatu, bet jau nākamajā apkures sezonā tās iedzīvotāji baudīs ekonomisko ieguvumu.
Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties