Dārzkopības sabiedrības “Liepas” iedzīvotājiem tiks sniegta iespēja saglabāt šķiroto atkritumu laukumu

Drukāt
30.06.2022

AS “Olaines ūdens un siltums” Atkritumu apsaimniekošanas iecirknis cilvēku ilgstošas bezatbildīgas rīcības dēļ likvidēja šķiroto atkritumu laukumu dārzkopības sabiedrībā “Liepas”.

Diemžēl bezatbildīgu līdzcilvēku dēļ cieta tie dārzkopības sabiedrības iedzīvotāji, kuri vēlas rīkoties videi draudzīgi, šķirot atkritumus un darīja to atbildīgi. Respektējot šos cilvēkus, kā arī sarunās ar dārzkopības sabiedrības pārstāvjiem noskaidrojot, ka lielāko ļaunumu konteineriem un atkritumu šķirošanai nodara viņiem zināmas personas, AS “Olaines ūdens un siltums” pieņēma lēmumu sniegt iespēju saglabāt šķiroto atkritumu laukumu šajā teritorijā, nosakot pārbaudes laiku līdz 31. jūlijam.

Līdz ar to uzņēmums plāno līdz šīs nedēļas beigām atjaunot šķiroto atkritumu laukumu un tā apkalpošanu līdz 31. jūlijam. Lai pieņemtu lēmumu par to, vai šo šķiroto atkritumu laukumu saglabāt vai slēgt, minētajā laika posmā uzņēmums veiks šķiroto atkritumu konteineros esošo atkritumu sastāva monitoringu un sekos līdzi konteineru tehniskajam stāvoklim. Augusta sākumā lēmums par turpmāko rīcību tiks paziņots dārzkopības sabiedrības “Liepas” valdei, uz kuras pieteikuma pamata savulaik izveidoja šo laukumu.

Tiem, kas vēlas sākt šķirot vai vēlas atsvaidzināt savas zināšanas par to, kā pareizi šķirot, var noderēt informācija šajās tīmekļvietnēs:

  • www.skiroviegli.lv ,
  • www.ous.lv/lv/atkritumu_apsaimniekosana/atkritumu_skirosana/.

Aicinām dārzkopības sabiedrības iedzīvotājus aizstāvēt savas tiesības un ziņot par pārkāpumiem atkritumu apsaimniekošanas jomā:

  • Olaines novada pašvaldības policijai (zvanot pa tālr. 29198070, 26613481; rakstot uz e-pasta adresi policija@olaine.lv; sūtot ziņu mobilajā lietotnē “Olaines novads”),
  • Valsts policijai (tālr. 67950255 vai 110),

norādot konkrētās personas un citu būtisku informāciju (vēlams veikt fotofiksāciju).

 

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties