Jaunumi

Ārkārtējās situācijas laikā ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšana nenotiek

21.01.2021.

Ņemot vērā Ministru kabineta 2020.gada 6.novembra rīkojumu Nr.655 par izsludināto ārkārtējo situāciju saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību Latvijā, Ekonomikas ministrija (EM) atgādina, ka šajā laikā nav nepieciešams nodrošināt piekļuvi dzīvokļos esošajiem ūdens patēriņa skaitītājiem un citiem skaitītājiem (arī siltuma maksas sadalītājiem), kas nav komercskaitītāji, un veikt to nomaiņu vai atkārtoto vai pirmstermiņa verificēšanu.

 

Lasīt vairāk

Iespēja iegūt papildus informāciju par apbedīšanu un kapsētām novadā

19.01.2021.

AS “Olaines ūdens un siltums” vērš Olaines novada iedzīvotāju uzmanību uz to, ka ērtākai saziņai jautājumos par kapu apsaimniekošanu, kapa vietu ierādīšanu utml. ir izveidots e-pasts kapi@ous.lv.

 

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumus Stūnīšos un Jaunolainē varēs nodot 23.janvārī

18.01.2021.

Sestdien, 23.janvārī, Jaunolainē un Stūnīšos iedzīvotāji varēs izmest lielgabarīta atkritumus. Stūnīšos būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Gaismas ielas 6 sadzīves atkritumu laukuma laikā no plkst. 15:00 līdz 16:30, savukārt Jaunolainē būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Meža un Pionieru ielas sadzīves atkritumu laukumiem.

Lasīt vairāk

Olainē un novadā sniega tīrīšana noris visas dienas garumā

13.01.2021.

Ņemot vērā ziemai raksturīgos laikapstākļus un intensīvo snigšanu, AS “Olaines ūdens un siltums” remontdarbu un labiekārtošanas iecirkņa vadītājs Einārs Liberts stāsta, ka ielu braucamās daļas tīrīšanas un kaisīšanas darbi tiek organizēti atbilstoši prioritātēm.

Lasīt vairāk

Aicinājums eglītes ievietot lielgabarīta atkritumiem paredzētos konteineros

11.01.2021.

AS “Olaines ūdens un siltums” aicina iedzīvotājus nokalpojušās eglītes neizmest sadzīves atkritumu konteineros, bet likt eglītes lielgabarīta atkritumiem paredzētajos konteineros, privātmāju iedzīvotājiem - novietot eglīti blakus savam atkritumu konteinerim.

Lasīt vairāk

Informācija par lielgabarīta atkritumu nodošanu janvārī Jaunolainē un Stūnīšos

04.01.2021.

JANVĀRĪ Jaunolaines iedzīvotāji lielgabarīta atkritumus varēs izmest 9. un 23. datumā,

savukārt Stūnīšos nodot lielgabarīta atkritumus varēs 23.janvārī

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties