Jaunumi

Lielgabarīta atkritumus Jaunolainē varēs nodot 9. un 23.novembrī

04.11.2019.

Lai veiksmīgi organizētu lielgabarīta atkritumu savākšanu Jaunolainē, iedzīvotāji divas reizes mēnesī lielgabarīta atkritumus var nodot pie jaunizveidotajiem sadzīves atkritumu laukumiem. Speciāls konteiners lielgabarīta atkritumiem būs novietots katra mēneša 2. un 4. sestdienā.

 

Lasīt vairāk

PAPILDINĀTA informācija par ūdensskaitītāju rādījumu nodošanu

01.11.2019.

Vēršam uzmanību, ka nodot rādījumus par patērēto ūdeni elektroniski uzņēmuma mājas lapā var tikai daudzdzīvokļu māju klienti (Olainē un Pionieru ielā, Jaunolainē), kas pakalpojumu saņem no AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS). Arī tiem daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem, kuru ūdens skaitītāju rādījumi tiek nolasīti attālināti, nav rādījumi jānodod elektroniski. Pateicamies visiem klientiem, kas jau sākuši izmantot šo iespēju!

Lasīt vairāk

Olaines novada ciemu iedzīvotāji var pieteikties lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijai

30.10.2019.

AS “Olaines ūdens un siltums” sadarbībā ar Olaines novada pašvaldību organizē lielgabarīta atkritumu izvešanas akciju Olaines novada apdzīvotajās vietās (Dāvi, Gaismas, Galiņi, Grēnes, Ielejas, Jāņupe, Lubauši, Medemciems, Pārolaine, Pēternieki, Rājumi, Stīpnieki, Stūnīši, Uzvaras līdums, Vaivadi, Virši).

Lasīt vairāk

29. oktobrī notiks ūdensvadu hlorēšana

28.10.2019.

Otrdien, 29. oktobrī, no plkst. 8:00 līdz 20:00 Olaines pilsētā, Pārolainē un Grēnēs notiks ūdensvadu hlorēšana. Paziņojums attiecas uz visiem klientiem, kas no AS "Olaines ūdens un siltums" saņem ūdensapgādes pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Ūdensskaitītāju rādījumus varēs nodot elektroniski

18.10.2019.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) klienti turpmāk rādījumus par patērēto ūdeni varēs nodot elektroniski uzņēmuma mājas lapā.

Lasīt vairāk

Arī Stūnīšu sadzīves atkritumu konteineru laukumi būs slēgti ar kodu atslēgām

18.10.2019.

Arī Stūnīšu daudzdzīvokļu māju iemītnieki no 2019.gada 1.novemba sadzīves atkritumus varēs izmest ar kodu atslēgām slēgtos atkritumu konteineru laukumos.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties