Jaunumi

Dzīvokļu īpašnieki var iepazīties ar māju tāmēm un apsaimniekošanas maksu 2018.gadā

15.10.2017.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) informē, ka daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksu 2018.gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem var iepazīties OŪS Namu apsaimniekošanas daļā, sākot no 16.oktobra.

Lasīt vairāk

Ugunsdrošības pārbaudēs daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās konstatēti vairāki pārkāpumi

10.10.2017.

Lai pārbaudītu ugunsdrošības prasību ievērošanu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, kā arī ņemot vērā traģisko ugunsgrēku Londonā un Latvijā notikušos ugunsgrēkus daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) līdz šā gada 15.septembrim izlases kārtībā veica ugunsdrošības pārbaudes daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās visā valstī, tai skaitā, arī Olainē - Dalbes ielā 8 un Stacijas ielā 2, kā arī Jaunolainē - Pionieru ielā 84.

Lasīt vairāk

Apkures tarifi saglabājas nemainīgi zemi

02.10.2017.

A/S “Olaines ūdens un siltums” apkures sezonu jau ierasti plāno sākt oktobrī, pakāpeniski pieslēdzot centralizēto siltumapgādi Olaines daudzdzīvokļu mājām. Galvenais kritērijs apkures pieslēgšanai nav mainījies – tā ir diennakts gaisa vidējā temperatūra, kā arī pašu iedzīvotāju iniciatīva, kas izteikta dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumā.

Lasīt vairāk

Par karstā ūdens padeves pārtraukšanu Olainē no 26. līdz 29.septembrim

25.09.2017.

Siltumapgādes sistēmas maģistrālā cauruļvada plānoto remontdarbu dēļ Olainē šonedēļ būs pārtraukta karstā ūdens padeve daudzdzīvokļu mājās. Karstā ūdens padeve tiks pārtraukta:

Lasīt vairāk

Olainē sākta pirmās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas renovācija – apkurei plānotais ietaupījums būs līdz 57%

20.09.2017.

20.septembrī Olainē pirmie renovācijas darbi sākti daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Kūdras ielā 3. Ēkas atjaunošanas darbi notiks, izmantojot jauno daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes valsts atbalsta programmu, ko īsteno finanšu institūcija ALTUM ar Eiropas Savienības fondu (ES) finansējumu. Kopumā mājas renovācijā tiks ieguldīti 347 484 eiro. No tiem puse jeb 173 742  eiro ir ES fondu grants jeb dāvinājums no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem. Līgumu par granta saņemšanu AS “Olaines ūdens un siltums” ar ALTUM parakstīja 14.septembrī.

Lasīt vairāk

21.septembrī Olainē trīs stundas nebūs karstā ūdens

19.09.2017.

AS “Olaines ūdens un siltums” ceturtdien, 21.septembrī, katlu mājas plānoto remonta darbu dēļ pārtrauks karstā ūdens padevi Olaines pilsētā no plkst.900 līdz plkst.1200.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties