Ūdensapgāde un kanalizācija

Drukāt

2010.gada 2. jūlijā starp AS „Olaines ūdens un siltums” un Olaines novada pašvaldību par sabiedrisko pakalpojumu sniegšanu tika noslēgts līgums, ar kuru Olaines novada pašvaldība piešķīra uzņēmumam īpašas tiesības sniegt ūdensapgādes pakalpojumus Olaines pilsētā, Grēnes ciemā un Pārolaines ciemā.   

„Olaines ūdens un siltums” ūdenssaimniecības sabiedrisko pakalpojumu sniegšanas ietvaros nodrošina ūdens ieguvi, ražošanu un novadīšanu ūdensvada tīklā, ūdens padevi no ūdens ražošanas vietas līdz pakalpojumu saņēmējam, notekūdeņu savākšanu un novadīšanu līdz notekūdeņu attīrīšanas iekārtām, kā arī notekūdeņu attīrīšanu un novadīšana līdz iztekai ūdenstilpnē.

Ūdenssaimniecības pakalpojumi tiek nodrošināti, izmantojot sabiedrības īpašumā esošos ūdensapgādes tīklus, pašvaldības īpašumā esošo ūdens sagatavošanas staciju, kanalizācijas tīklus, notekūdeņu sūkņu stacijas un notekūdeņu attīrīšanas iekārtas.

Ūdenssaimniecības pakalpojumi tiek sniegti Olaines novada daudzdzīvokļu mājām, uzņēmumiem un iestādēm, kā arī privātmājām.

„Olaines ūdens un siltums” nodrošina ūdenssaimniecības pakalpojumu kvalitāti un darbības efektivitāti atbilstoši Eiropas un nacionālajiem normatīvajiem aktiem, kuri regulē šo nozari.

„Olaines ūdens un siltums” kā galveno prioritāti izvirza ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstību ilgtermiņā.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties