Jaunumi

Jaunolainē iespēja šķirot arī bioloģiski noārdāmos atkritumus

01.04.2021.

Sākot no 2021.gada 1.aprīļa Jaunolaines daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem ir iespēja atbrīvoties no bioloģiski noārdāmajiem atkritumiem, atstājot tos speciāli šim nolūkam paredzētos konteineros, kas izvietoti piecos slēgtajos atkritumu konteineru laukumos Jaunolainē.

Lasīt vairāk

Sākusies pieteikšanās lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijai

22.03.2021.

AS “Olaines ūdens un siltums” sadarbībā ar Olaines novada pašvaldību organizē lielgabarīta atkritumu izvešanas akciju šādās apdzīvotajās vietās Olaines novadā: Dāvi, Gaismas, Galiņi, Grēnes, Ielejas, Jāņupe, Lubauši, Medemciems, Pārolaine, Pēternieki, Rājumi, Stīpnieki, Stūnīši, Uzvaras Līdums, Vaivadi, Virši.

Akcija norisināsies no 12.aprīļa līdz 17.aprīlim (ieskaitot).

Lasīt vairāk

Nolietotās elektrotehnikas savākšanas akcija Olainē un apkārtnē 14.aprīlī

19.03.2021.

Lai pieteiktos nolietotās elektrotehnikas savākšanas akcijai, zvaniet pa tālruni uzņēmumam "Elektropunkts" : 27255555

Lasīt vairāk

Olainē no 10.marta siltumenerģijas tarifs būs par 3,7% zemāks

22.02.2021.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi AS "Olaines siltums un ūdens" jaunus siltumenerģijas tarifus. No 2021.gada 10.marta siltumenerģijas tarifs būs par 3,7% zemāks - 41,77 EUR/MWh (bez PVN).

Lasīt vairāk

22.februārī sniegu plānots tīrīt Pionieru ielas pagalmos

19.02.2021.

AS "Olaines ūdens un siltums" cenšas iztīrīt sniegu arī daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos, tāpēc lūgums dzīvojamo māju piesaistītajās teritorijās transportlīdzekļu stāvlaukumos un ceļa nomalēs neatstāt automašīnas. Informācija par laikiem, kad iekšpagalmus plānots tīrīt, izvietota arī kāpņu telpās pie ziņojumu dēļiem.

Lasīt vairāk

Informācija par pagalmu tīrīšanu 19.februārī

18.02.2021.

Tā kā AS "Olaines ūdens un siltums" cenšas iztīrīt arī daudzdzīvokļu māju iekšpagalmus, lūgums dzīvojamo māju piesaistītajās teritorijās transportlīdzekļu stāvlaukumos un ceļa nomalēs neatstāt automašīnas. Informācija par laikiem, kad iekšpagalmus plānots tīrīt, izvietota arī kāpņu telpās pie ziņojumu dēļiem.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties