Jaunumi

Parka ielas 4 nama iedzīvotāji vienojušies par mājokļa renovāciju

21.09.2020.

Parka ielas 4 nama iedzīvotāji nākamo apkures sezonu sagaidīs renovētā mājā, kurā šoruden sākti energoefektivitātes uzlabošanas darbi.

Lasīt vairāk

Kā izvairīties no inficēšanās ar legionelozi

05.08.2020.

Lai izvairītos no inficēšanās ar legionelozi, karstā un aukstā ūdens sistēmās nepieciešams nodrošināt apstākļus, kas kavētu legionellu savairošanos, un to vairumā gadījumu spēj kontrolēt paši ūdens patērētāji, stāsta AS "Olaines ūdens un siltums" ķīmijas inženiere Daina Ozola.

Lasīt vairāk

Klientu pieņemšanas kārtība un laiki paliek nemainīgi

03.08.2020.

AS “Olaines ūdens un siltums” atgādina saviem klientiem, ka uzņēmuma speciālisti klātienē klientus pieņem pirmdienās un ceturtdienās.

Lasīt vairāk

Olainē joprojām viens no zemākajiem siltumenerģijas tarifiem

17.07.2020.

Siltumenerģijas gala tarifu patērētājiem nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija. Informācija par tarifa apstiprināšanas procesu un tajā iekļautajām pozīcijām, centralizētās siltumapgādes sistēmas darbību un atbildības robežām, kā arī par faktoriem, kas ietekmē siltumenerģijas patēriņu un maksu par to, ikviens patērētājs var atrast SPRK mājas lapā. Savukārt Latvijas siltumuzņēmumu asociācija (LSUA), balstoties uz pieejamo informāciju, izveidojusi siltumenerģijas tarifu apkopojumu.

Siltumenerģijas tarifu apkopojums JŪLIJĀ

Lasīt vairāk

Vecos atkritumu konteinerus pakāpeniski aizstāj ar jauniem

16.07.2020.

Turpinot atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūras un pakalpojuma sniegšanas uzlabošanu, AS "Olaines ūdens un siltums" Atkritumu apsaimniekošanas iecirknis Olaines pilsētā šovasar atkritumu konteineru laukumos pakāpeniski izvieto jaunus konteinerus sadzīves atkritumu izmešanai. Konteineri uz jauniem un modernākiem tiks nomainīti visos laukumos.

Lasīt vairāk

Olaines novadā "Elektronikas šķiratlona" ietvaros sašķiroti 2560 kilogrami elektroiekārtu

09.07.2020.

Olaines novadā noslēdzies Latvijas Zaļā punkta kopā ar veikaliem “top!” un SIA “Eco Baltia vide” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” 2.posms. Tā laikā tika nodrošināta elektroiekārtu izvešana iedzīvotāju pieteiktajās adresēs. Kopumā Olaines novadā elektroiekārtu izvešana bija pieteikta 51 adresē un kopā pārstrādei nodoti 2560 kilogrami dažāda veida tehnikas.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties