Jaunumi

Renovācijas darbi pabeigti arī Parka ielā 2

20.10.2023.

Energoefektivitātes uzlabošanas darbi pabeigti AS "Olaines ūdens un siltums" apsaimniekotajā mājā Parka iela 2, līdz ar to tā ir piektā renovētā deviņstāvu māja Olainē.

Lasīt vairāk

Noslēgt apkuri atsevišķā dzīvoklī nedrīkst, jo tas rada disbalansu kopējā mājas apkures sistēmā

18.10.2023.

Daudzās AS “Olaines ūdens un siltums” renovētajās mājās jaunā apkures sezona ir pirmā pēc energoefektivitātes programmas īstenošanas. Nereti iedzīvotājiem rodas jautājumi par termostatu iestatījumiem, kas uzstādīti uz radiatoru termogalvām, proti, kāpēc minimālais skaitlis, ko var noregulēt ir sakot no *,1, 2 vai pat 3?

Lasīt vairāk

Varēs iepazīties ar māju tāmēm un apsaimniekošanas maksu 2024. gadā

13.10.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) informē, ka daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksu 2024.gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem varēs no nākamās nedēļas iepazīties OŪS Namu apsaimniekošanas daļā vai sūtot elektroniski informācijas pieprasījumu uz e-pastu: info@ous.lv

Lasīt vairāk

Apdrošini kopīpašumu pirms nelaimes

11.10.2023.

Sen zināmais teiciens -  nelaime nenāk brēkdama - kārtējo reizi ir sevi visā krāšņumā parādījis ugunsgrēkā daudzdzīvokļu mājā Zemgales ielā 34, kur uguns izpostīja ne tikai lifta kabīni un šahtu, bet arī atstāja daļu mājas bez elektrības, glābšanas darbu laikā ar ūdeni pielietus dzīvokļu un kāpņu telpu. Protams, izpostīta ir gan kāpņu telpa, gan atsevišķu dzīvokļu durvis. Lielākais cietējs šajā nelaimē ir tieši kopīpašums, par ko solidāri atbildīgi visi daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašnieki.

Lasīt vairāk

AS "Olaines ūdens un siltums" šonedēļ sāk apkures sezonu

09.10.2023.

Ņemot vērā faktiskos laika apstākļus un laika prognozi, kā arī uzklausot dzīvokļu īpašnieku viedokļus, AS "Olaines ūdens un siltums" šonedēļ sāk apkures sezonu.

Lasīt vairāk

1.novembrī mainīsies apkures tarifs Jaunolaines un Stūnīšu ciemos

29.09.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu Jaunolaines un Stūnīšu ciemā.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties