Jaunumi

Ieteikumi mājas uzturēšanai pēc renovācijas

11.11.2021.

Lai pilnvērtīgi izbaudītu renovētās mājas energoefektivitātes ietaupījumus, Valsts attīstības finanšu institūcija "Altum" sadarbībā ar Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju apkopojusi situācijas, kurām iedzīvotājus aicina pievērst uzmanību.

 

Lasīt vairāk

27. oktobrī notiks ūdensvadu hlorēšana

25.10.2021.

Trešdien, 27.oktobrī, no plkst. 8:00 līdz 20:00 Olaines pilsētā, Pārolainē un Grēnēs notiks ūdensvadu hlorēšana. Paziņojums attiecas uz visiem klientiem, kas no AS "Olaines ūdens un siltums" saņem ūdensapgādes pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Dzīvokļu īpašnieki var iepazīties ar māju tāmēm un apsaimniekošanas maksu 2022. gadā

22.10.2021.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) informē, ka daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki var iepazīties ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksu 2022.gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem.

Lasīt vairāk

Avārija ūdens sagatavošanas stacijā ir novērsta

22.10.2021.

AS "Olaines ūdens un siltums" informē, ka avārija ūdens sagatavošanas stacijā novērsta 21.oktobrī un no piektdienas, 22.oktobra, ūdens kvalitāte atbilst dzeramā ūdens kvalitātes prasībām.

Lasīt vairāk

Ārkārtējās situācijas laikā ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšana nenotiek

21.10.2021.

Ņemot vērā Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, AS “Olaines ūdens un siltums” saviem klientiem atgādina, ka šajā periodā, kamēr valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis, ūdens patēriņa skaitītāju nomaiņa ir pārcelta un “Olaines ūdens un siltums” Kontroles daļa pēc ārkārtas situācijas atcelšanas vai noteikumu maiņas sazināsies ar tiem klientiem, kuru īpašumos ir jāmaina ūdens skaitītāji.

Lasīt vairāk

Informācija klientiem - notikusi avārija ūdens sagatavošanas stacijā

19.10.2021.

Otrdien, 19.oktobrī, AS "Olaines ūdens un siltums" ūdens sagatavošanas stacijā noticis ūdens maģistrālā pievada cauruļvada plīsums, tāpēc visi uzņēmuma klienti un iedzīvotāji aicināti līdz avārijas seku novēršanai uzturā lietot vārītu ūdeni.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties