Jaunumi

Kaķi pagrabā - rada siltuma zudumus un antisanitārus apstākļus koplietošanas telpās

09.02.2023.

Joprojām dažās daudzdzīvokļu mājās saglabājusies problēma, kas citur jau sen izskausta un aizmirsta – kaķi. Pareizāk sakot, problēma nav kaķi, bet cilvēki, kas vēloties būt dzīvniekiem draudzīgi, izturas nevērīgi un bezatbildīgi pret namu kopīpašumu, nodarot kaitējumu un materiālo zaudējumu visiem mājas iedzīvotājiem. Visbiežāk praksē ir viens cilvēks, kas ignorē noteikumus un par to maksā visi mājas iedzīvotāji.

Lasīt vairāk

Martā varētu samazināties Olainē piemērojamais siltumenerģijas tarifs

03.02.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” 2023.gada 3.februārī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) iesniedza siltumenerģijas apgādes pakalpojumu sniedzēja noteikto  tarifu Olaines pilsētai un Pārolaines ciemam, kas ir aprēķināts saskaņā ar SPRK padomes 2010.gada 14.aprīļa lēmumu Nr.1/7 (prot. Nr.16, 12.p.) “Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika” un pamatojumu noteiktajam tarifam.

Lasīt vairāk

Maijā varētu mainīties siltumenerģijas tarifi Jaunolainē un Stūnīšos

02.02.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka, ņemot vērā izmaiņas tarifu veidojošās izmaksas, tai skaitā būtisku kurināmā izmaksu pieaugumu, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) izskatīšanai un apstiprināšanai ir iesniegts siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifa projekts Olaines novada Jaunolaines un Stūnīšu ciemam.

Lasīt vairāk

Kāpēc ir svarīgi apdrošināt kopīpašumu daudzdzīvokļu mājās

26.01.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” janvārī un februārī visās apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās veic dzīvokļu īpašnieku aptauju par kopīpašuma apdrošināšanu. Ideja jeb iniciatīva par šādu aptauju nākusi no Olaines novada pašvaldības, izvērtējot vairākus gadījumus novada daudzdzīvokļu mājās pēdējo gadu laikā, kad cilvēku apzinātas vai neapzinātas rīcības rezultātā notikuši postoši negadījumi, kuros cietušas kopīpašumā esošās telpas, kuru remontiem nepieciešami ievērojami līdzekļi, kas pašu iedzīvotāju rīcībā nav.

Lasīt vairāk

23. janvārī stājas spēkā jauns apkures tarifs Olainē

20.01.2023.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izvērtējusi un apstiprinājusi AS “Olaines siltums un ūdens”  iesniegto siltumenerģijas tarifu, kas stāsies spēkā 2023.gada 23.janvārī.

Lasīt vairāk

Parka ielā 11 pēc renovācijas sagaidāms ietaupījums apkurei 61%

16.01.2023.

2023.gadu Parka ielas 11 mājas iedzīvotāji sagaidījuši renovētā mājā, kas nozīmē – lielāku komfortu un sakoptu vidi ikdienā, kā arī mazākus rēķinus par apkuri.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties