Jaunumi

Olaines pašvaldības komentāri saistībā ar Valsts Kontroles revīzijas ziņojumu par ēku drošību

21.01.2020.

Valsts kontrole jaunākajā revīzijā par to, vai Latvijā pietiekami tiek darīts, lai mājas būtu drošas, t. sk. arī daudzdzīvokļu mājas, aptvēra desmit pašvaldību pieredzi, starp kurām bija arī Olaines novads.

Lasīt vairāk

No 2020.gada ugunsgrēka detektoriem jābūt ikvienā mājoklī

02.01.2020.

2020.gada 1.janvāra spēkā ir jaunas Ugunsdrošības noteikumu prasības - visos mājokļos (gan privātmājās, gan dzīvokļos) ir jābūt uzstādītiem autonomiem ugunsgrēka detektoriem, kas reaģē uz dūmiem, bet privātmājas papildus ir jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu. Ikviens iedzīvotājs ir līdzatbildīgs par savu drošību un to, lai ikdienā tiktu ievērotas ugunsdrošības prasības! Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina ikvienu iedzīvotāju neatlikt rūpes par savu, tuvinieku un līdzcilvēku dzīvībām un uzstādīt mājoklī dūmu detektoru!

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumus Stūnīšos un Jaunolainē varēs nodot 28.decembrī

23.12.2019.

28.decembrī Stūnīšos būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Gaismas ielas 6 sadzīves atkritumu laukuma laikā no plkst. 15:00 līdz 16:30. Turpmāk šāda iespēja Stūnīšu iedzīvotājiem būs katra mēneša 4.sestdienā.

Šajā datumā arī Jaunolainē būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Meža un Pionieru ielas sadzīves atkritumu laukumiem.

 

Lasīt vairāk

Renovācijas darbi pabeigti arī Stacijas ielā 22

20.12.2019.

2019.gadā renovācijas darbi noslēdzās arī daudzdzīvokļu māja Stacijas ielā 22, kurai pēc energoaudita datiem pēc renovācijas siltumenerģijas ietaupījums būs 66,9 kWh/m2 gadā.

Lasīt vairāk

Atgādinājums dzīvokļu īpašniekiem par māju renovācijas iespējām

19.12.2019.

2019.gadā Olaines novada pašvaldībā vairākas daudzdzīvokļu mājas ieguvušas jaunu izskatu un virkni tehnisko uzlabojumu, īstenojot renovācijas projektus. AS “Olaines ūdens un siltums” vēlas atgādināt visiem tiem, kas vēl joprojām šaubās vai ir neziņā par jautājumiem, kas skar renovācijas projektu realizāciju, izmaksas un citus jautājumus, vērsties pie projekta vadītājiem.

Lasīt vairāk

Pēc renovācijas Zeiferta ielā 16 siltumenerģijas ietaupījums apkurei – līdz 48%

19.12.2019.

Zeiferta ielas 16 mājas dzīvokļu īpašnieki vieni no pirmajiem Olaines pilsētā izlēma par labu energoefektivitātes uzlabošanas projekta īstenošanai savā mājā, tāpēc jau tagad ikdienā izjūt visus ieguvumus, ko sniedz renovācija, tajā skaitā siltumenerģijas ietaupījumu apkurei, kas šajā mājā pēc energoaudita datiem var sasniegt 48%.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties