Jaunumi

Kā izvairīties no inficēšanās ar legionelozi

05.08.2020.

Lai izvairītos no inficēšanās ar legionelozi, karstā un aukstā ūdens sistēmās nepieciešams nodrošināt apstākļus, kas kavētu legionellu savairošanos, un to vairumā gadījumu spēj kontrolēt paši ūdens patērētāji, stāsta AS "Olaines ūdens un siltums" ķīmijas inženiere Daina Ozola.

Lasīt vairāk

Klientu pieņemšanas kārtība un laiki paliek nemainīgi

03.08.2020.

AS “Olaines ūdens un siltums” atgādina saviem klientiem, ka uzņēmuma speciālisti klātienē klientus pieņem pirmdienās un ceturtdienās.

Lasīt vairāk

Informācija par lielgabarīta atkritumu nodošanu augustā Jaunolainē un Stūnīšos

03.08.2020.

AUGUSTĀ Jaunolaines iedzīvotāji lielgabarīta atkritumus varēs izmest 8. un 22. datumā,

savukārt Stūnīšos nodot lielgabarīta atkritumus varēs 22. augustā.

Lasīt vairāk

Olainē joprojām viens no zemākajiem siltumenerģijas tarifiem

17.07.2020.

Siltumenerģijas gala tarifu patērētājiem nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija. Informācija par tarifa apstiprināšanas procesu un tajā iekļautajām pozīcijām, centralizētās siltumapgādes sistēmas darbību un atbildības robežām, kā arī par faktoriem, kas ietekmē siltumenerģijas patēriņu un maksu par to, ikviens patērētājs var atrast SPRK mājas lapā. Savukārt Latvijas siltumuzņēmumu asociācija (LSUA), balstoties uz pieejamo informāciju, izveidojusi siltumenerģijas tarifu apkopojumu.

Siltumenerģijas tarifu apkopojums JŪLIJĀ

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumus Stūnīšos un Jaunolainē varēs nodot 25.jūlijā

17.07.2020.

Sestdien, 25.jūlijā, Jaunolainē un Stūnīšos iedzīvotāji varēs izmest lielgabarīta atkritumus. Stūnīšos būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Gaismas ielas 6 sadzīves atkritumu laukuma laikā no plkst. 15:00 līdz 16:30, savukārt Jaunolainē būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Meža un Pionieru ielas sadzīves atkritumu laukumiem.

Lasīt vairāk

Vecos atkritumu konteinerus pakāpeniski aizstāj ar jauniem

16.07.2020.

Turpinot atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūras un pakalpojuma sniegšanas uzlabošanu, AS "Olaines ūdens un siltums" Atkritumu apsaimniekošanas iecirknis Olaines pilsētā šovasar atkritumu konteineru laukumos pakāpeniski izvieto jaunus konteinerus sadzīves atkritumu izmešanai. Konteineri uz jauniem un modernākiem tiks nomainīti visos laukumos.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties