Jaunumi

Tuvojas noslēgumam tehniskā projekta izstrāde ES Kohēzijas fonda līdzfinansētajam projektam „Ūdenssaimniecības attīstība Olaines pilsētā II kārta”

06.12.2017.

2017.gada decembrī plānots pabeigt tehniskā projekta izstrādi ES Kohēzijas fonda līdzfinansētajam projektam „Ūdenssaimniecības attīstība Olaines pilsētā II kārta”. Pēc AS „Olaines ūdens un siltums” pasūtījuma projektu izstrādā SIA „Lakalme”. Projekta realizāciju plānots sākt 2018.gada pavasarī.

 

Lasīt vairāk

"Olaines ūdens un siltums" ieviesis sertificētu energopārvaldības sistēmu

02.11.2017.

Olaines novada pašvaldības uzņēmumi AS“Olaines ūdens un siltums” un SIA“Zeiferti” ir  saņēmuši sertifikātu, kas apliecina uzņēmumu energopārvaldības sistēmas darbības atbilstību standarta LVS EN ISO 50001:2012  prasībām.

Lasīt vairāk

2. novembrī notiks ūdensvadu hlorēšana

31.10.2017.

Ceturtdien, 2.novembrī, no plkst. 8:00 līdz 20:00 Olaines pilsētā, Pārolainē un Grēnēs notiks ūdensvadu  hlorēšana. Paziņojums attiecas uz visiem klientiem, kas no a/s "Olaines ūdens un siltums" saņem ūdensapgādes pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Dzīvokļu īpašnieki var iepazīties ar māju tāmēm un apsaimniekošanas maksu 2018.gadā

15.10.2017.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) informē, ka daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksu 2018.gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem var iepazīties OŪS Namu apsaimniekošanas daļā, sākot no 16.oktobra.

Lasīt vairāk

Ugunsdrošības pārbaudēs daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās konstatēti vairāki pārkāpumi

10.10.2017.

Lai pārbaudītu ugunsdrošības prasību ievērošanu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, kā arī ņemot vērā traģisko ugunsgrēku Londonā un Latvijā notikušos ugunsgrēkus daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) līdz šā gada 15.septembrim izlases kārtībā veica ugunsdrošības pārbaudes daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās visā valstī, tai skaitā, arī Olainē - Dalbes ielā 8 un Stacijas ielā 2, kā arī Jaunolainē - Pionieru ielā 84.

Lasīt vairāk

Apkures tarifi saglabājas nemainīgi zemi

02.10.2017.

A/S “Olaines ūdens un siltums” apkures sezonu jau ierasti plāno sākt oktobrī, pakāpeniski pieslēdzot centralizēto siltumapgādi Olaines daudzdzīvokļu mājām. Galvenais kritērijs apkures pieslēgšanai nav mainījies – tā ir diennakts gaisa vidējā temperatūra, kā arī pašu iedzīvotāju iniciatīva, kas izteikta dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumā.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties