Jaunumi

Papīra rēķina saņemšana turpmāk būs maksas pakalpojums

10.05.2018.

No 2018.gada jūnija AS “Olaines ūdens un siltums” ikmēneša rēķinu saņemšana papīra formātā būs maksas pakalpojums. Maksas ieviešana saistīta ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kas reglamentē personas datu apstrādi  un ir piemērojama, sākot ar 2018.gada 25. maiju.

Lasīt vairāk

Apkuri Olainē pakāpeniski atslēgs no 17.aprīļa

16.04.2018.

AS "Olaines ūdens un siltums" informē klientus, ka, ņemot vērā laika apstākļus un pēdējo trīs dienu gaisa vidējo temperatūru, kas bijusi augstāka par +8 grādiem, centrālā apkure daudzdzīvokļu namiem tiks atslēgta no 17.aprīļa.

 

 

Lasīt vairāk

Vēl trijās daudzdzīvokļu mājās sākta renovācija

12.04.2018.

Aprīlī Olaines novadā trijās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās sākti renovācijas būvdarbi, un to rezultātā apkurei plānotais ietaupījums būs aptuveni 50%.

 

Lasīt vairāk

Iedzīvotāji var iepazīties ar iekasēto un izlietoto maksu par mājas pārvaldīšanu un apsaimniekošanu

03.04.2018.

 

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka, sākot no aprīļa, dzīvokļu īpašniekiem ir iespēja iepazīties ar dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas ieņēmumu un izdevumu pārskatu par iepriekšējo kalendāra gadu.

Lasīt vairāk

Olainiešus aicina paust viedokli par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

20.03.2018.

Lai uzklausītu Olaines pilsētas un Olaines pagasta ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāju viedokli par AS "Olaines ūdens un siltums" (OŪS) iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) 2018.gada 29.martā, plkst.12:00 Olaines kultūras centra zālē, Zeiferta ielā 11, Olainē rīkos uzklausīšanas sanāksmi.

Lasīt vairāk

Suņi un kaķi jāreģistrē AS “Olaines ūdens un siltums”

15.03.2018.

Olainē ikvienam kaķa vai suņa īpašniekam ir pienākums reģistrēt savu mājdzīvnieku AS “Olaines ūdens un siltums”, kas ir pilnvarota veikt dzīvnieku uzskaiti pilsētā. Suņa vai kaķa īpašnieks, reģistrējot mājdzīvnieku,  saņem pretī numurētu žetonu, kam vajadzētu būt redzamam, piemēram, pie suņa kakla siksnas, kad viņš tiek vests pastaigā.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties