Jaunumi

Apstiprināts pirmais daudzdzīvokļu māju renovācijas projekts Olainē

17.01.2017.

Attīstības finanšu institūcija “Altum” apstiprinājusi pirmo projektu valsts atbalsta saņemšanai daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas programmā Olainē, proti, renovācijas projekts apstiprināts piecu stāvu dzīvojamai mājai ar 55 dzīvokļiem Kūdras ielā 3, un mājas dzīvokļu īpašnieku pilnvarotais projekta īstenotājs ir AS “Olaines ūdens un siltums”.

Lasīt vairāk

Olaines novadā pieejami konteineri izlietotā stikla iepakojumiem

07.12.2016.

Lai uzlabotu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma kvalitāti Olaines novadā, visos sadzīves atkritumu dalītās vākšanas punktos no decembra ir izvietoti arī konteineri izlietotajiem stikla iepakojumiem.

Lasīt vairāk

Par ūdens skaitītāju maiņu nav jāmaksā atsevišķi

24.11.2016.

Olaines daudzdzīvokļu namu dzīvokļu īpašnieki savās pastkastītēs ir saņēmuši Paziņojumu no SIA “Jungenz”, kas piedāvā ūdens skaitītāju maiņu.

AS “Olaines ūdens un siltums” vēlas informēt savus klientus un atgādina:

Lasīt vairāk

Siltumenerģijas tarifs Olainē decembrī būs par 10% zemāks nekā pirms gada

21.11.2016.

Olaines siltumapgādes uzņēmuma AS “Olaines ūdens un siltums” siltumenerģijas tarifs šogad decembrī  Olaines pilsētā būs 44,47 eiro par megavatstundu (EUR/MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa, kas ir par 10 % mazāks nekā 2015.gada decembrī.

Lasīt vairāk

Atgādinājums par atkritumu apsaimniekošanas līgumu slēgšanu

17.11.2016.

Atgādinām, ka 2016.gadā daudziem individuālo māju īpašniekiem un juridiskajām personām beidzas termiņi līgumiem par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Lasīt vairāk

Par reklāmas izvietošanas kārtību Olaines novadā

10.11.2016.

AS "Olaines ūdens un siltums" informē, ka no 1.novembra reklāmas materiāli izvietošanai uz pilsētas sludinājumu dēļiem un sabiedriskā transporta pieturvietās, jāiesniedz Veselības ielā 1b (aiz veikala "Maxima", iekšpagalmā).

 

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties