Jaunumi

Piedalies fotokonkursā “Energoefektivitāte mums apkārt”!

20.09.2016.

 

 

 

Lasīt vairāk

Par dzīvokļu īpašnieku patvaļu maksā visi iedzīvotāji

11.08.2016.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) šovasar izveidota Namu apsaimniekošanas nodaļa, kurai uzsākot aktīvu darbu, radušās vairākas atziņas, par ko tā vēlas informēt arī iedzīvotājus un visus tos, kas pilsētā izmanto namu apsaimniekošanas pakalpojumus.

Lasīt vairāk

AS „Olaines ūdens un siltums” izsludina autotransporta un traktortehnikas IZSOLI

10.08.2016.

AS „Olaines ūdens un siltums” mutiskā izsolē ar augšupejošu soli izsola sev piederošo autotransportu un traktortehniku. Izsole notiks 2016. gada 5. septembrī  plkst. 14.00 AS „Olaines ūdens un siltums” telpās Kūdras iela 27, Olainē, 3. stāvā.

Lasīt vairāk

Arī Jaunolainē un Gaismās iedzīvotāji varēs šķirot atkritumus

04.08.2016.

Augustā Jaunolainē (Meža ielā 3, 9, 12, Baznīcas ielā 5 un Pionieru ielā 85) kā arī Gaismās (Gaismas ielā 3, 6) ir izvietotas atkritumu tvertnes plastmasai (pudeles, maisiņi, kārbiņas u.c) un papīram. Pagaidām šādas dalīto atkritumu tvertnes izvietotas, lai redzētu iedzīvotāju vēlmi un atsaucību šķirot atkritumus. Šķiroto atkritumu izvešana tiks nodrošināta vienu reizi nedēļā.

Lasīt vairāk

“Olaines ūdens un siltums” iekļauta Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrā

05.07.2016.

AS “Olaines ūdens un siltums” 27.jūnijā ir reģistrēta Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrā, piešķirot reģistrācijas Nr.657. Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrs ir informatīvs reģistrs, kura galvenais uzdevums ir nodrošināt aktuālu informāciju par personām, kas nodarbojas vai vēlas nodarboties ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu.

Lasīt vairāk

Izmaiņas likumā paredz no jūlija piemērot PVN apsaimniekošanai

28.06.2016.

No 1.jūlija apsaimniekošanas maksai tiks piemērots pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā, un šī naudas summa, lai arī būs redzama AS “Olaines ūdens un siltums” izrakstītajā rēķinā, apsaimniekotāja maciņā nenonāks, bet gan tiks ieskaitīta valsts budžetā.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties