Jaunumi

Novada siltumapgādes uzņēmumi apkures sezonai ir gatavi; apkures tarifs Olainē samazinājies par aptuveni 23%

30.09.2015.

Apkures tarifi Olaines pilsētā, salīdzinot pērnā gada septembri un šā gada septembri, kļuvuši par aptuveni 23% mazāki. Apkures tarifu samazināšanos var izskaidrot ar gāzes cenas izmaiņām, proti, "Olaines ūdens un siltums" pērn septembrī par piegādāto siltumenerģiju piemēroja cenu - 64,9 eiro par megavatstundu, bet šogad septembrī - 49,4 eiro par megavatstundu. Siltumenerģijas ražošana jaunajā apkures sezonā, tāpat kā iepriekš, tiks nodrošināta, ekspluatējot automatizēto gāzes katlumāju un konteinera tipa katlumāju ar 26, 4 megavatu kopējo jaudu.

Lasīt vairāk

AS „Sadales tīkls” aicina ievērot drošību, veicot saimnieciskos darbus elektrolīniju tuvumā

30.09.2015.

AS „Sadales tīkls” aicina saimniecisko darbu veicējus rūpēties par savu un apkārtējo drošību un ievērot elektrodrošības noteikumus – saskaņot darbus elektrolīniju aizsargjoslās un gaisvadu elektrolīniju tuvumā nestrādāt ar tehniku, kuras augstums no zemes virsmas pārsniedz 4,5 metrus.

Lasīt vairāk

Dzīvojamo māju renovācijas process Olaines novadā ir sācies

29.09.2015.

Tā kā Olaines novada daudzdzīvokļu namu dzīvojamais fonds, kas ietver ne tikai Olaini, bet arī Jaunolaini un Gaismas, strauji noveco un renovācija ir neizbēgama, uz sarunu aicinājām a/s “Olaines ūdens un siltums” renovācijas projektu vadītāju Kristapu Vītiņu, kurš ir galvenais komunikators visos renovācijas procesa posmos starp visām iesaistītajām pusēm. Lai gan par renovāciju jau ir pateikts daudz, tomēr jāatzīst, ka izpratnes līmenis joprojām ir zems un tas kalpo nepareizu stereotipu uzturēšanai. Kas tad īsti ir renovācija?

Lasīt vairāk

Stūnīšu ciema Dzērvju un Vēju ielu iemītnieki šoruden saņems kvalitatīvus centralizētās ūdensapgādes pakalpojumus

22.09.2015.

Stūnīšu ciema Dzērvju un Vēju ielu iemītniekiem jau šī gada rudenī būs iespēja saņemt kvalitatīvus centralizētās ūdensapgādes pakalpojumus, jo 2015.gada 14. augustā starp SIA „Zeiferti” un SIA „Būvenergo A” tika noslēgts līgums par ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem Stūnīšu ciema Dzērvju un Vēju ielā.

Lasīt vairāk

Informācija par siltā ūdens atslēgumu

09.09.2015.

Avārijas situācijas novēršanai no

15.septembra plkst. 08:00 līdz 18.septembra plkst. 20:00

plānots Olaines pilsētas siltumtrašu remonts, tāpēc šajā laikā pilsētā

tiks pārtraukta siltā ūdens piegāde.

Lasīt vairāk

Dzīvojamo māju renovācija ir sākusies

435_kopskats2.jpg
08.09.2015.

 

 

 

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties