Atvieglojumi nekustamā īpašuma nodoklim renovētās mājās

03.11.2016.

Daudzdzīvokļu māju renovācija sniedz iespēju ietaupīt ne tikai ar ikdienas maksājumiem, bet arī ievērojami samazina ikgadējo nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu.

Lasīt vairāk

Altum aicina pieteikties māju energoefektivitātes uzlabošanas atbalsta programmai

497_altum_logo.jpg
18.10.2016.

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju šodien dzīvo pirms vairākiem gadu desmitiem būvētās daudzstāvu mājās. Daudzo gadu laikā šo ēku tehniskais stāvoklis ir būtiski pasliktinājies - fiziski nolietojušās konstrukcijas, inženiersistēmas. Liels skaits ēku ir avārijas stāvoklī, ziemā mājokļi ir vēsi un mitri, vasarās pārāk karsti. Iedzīvotājiem palielinās apsaimniekošanas izdevumi, maksa par apkuri, jāveido uzkrājumi avārijas remontiem. 

Lai šīs mājokļu problēmas risinātu, ar Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļiem šogad Latvijā ir uzsākta jauna valsts atbalsta daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanas programma.

Lasīt vairāk

Par iespēju iepazīties un izteikt viedokli par mājas tāmi

11.10.2016.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) informē, ka daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksu nākamajam kalendāra gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem var iepazīties OŪS Namu apsaimniekošanas daļā.

Lasīt vairāk

No oktobra stājas spēkā izmaiņas metodikā norēķiniem par komunālajiem pakalpojumiem

06.10.2016.

AS ”Olaines ūdens un siltums” valde pieņēmusi lēmumu par izmaiņām metodikā norēķiniem par komunālajiem pakalpojumiem uzņēmuma pārvaldīšanā un apsaimniekošanā esošajās daudzdzīvokļu mājās.

Lasīt vairāk

Siltumapgādi mājām pakāpeniski pieslēgs no 6.oktobra

05.10.2016.

a/s “Olaines ūdens un siltums” informē, ka 6.oktobrī plāno sākt apkures sezonu Olainē, pakāpeniski pieslēdzot centralizēto siltumapgādi Olaines daudzdzīvokļu mājām. SIA "Zeiferti" apsaimniekotajās mājās apkure pakāpeniski tiek pievienota jau šonedēļ.

Lasīt vairāk

Informācija par maģistrālās siltumtrases posma pārbūvi

29.09.2016.

AS „Olaines ūdens un siltums”  ir noslēgusi līgumu par maģistrālās siltumtrases posma no ēkas Zeiferta ielā 2, Olainē līdz ēkai Stacija Olaine 3, Pārolainē pārbūvi.

 
Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties