Novada dārzkopību teritorijās plānots izveidot jaunus dalīto atkritumu savākšanas punktus

Drukāt
29.10.2020

AS “Olaines ūdens un siltums” sadarbībā ar partneri vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Eco Baltia Vide”, kas apsaimnieko stiklam paredzētos konteinerus, 2020.gada septembrī un oktobrī Olaines novadā ir izveidojusi 8 jaunus dalīto atkritumu savākšanas punktus (stikls, papīrs, plastmasa) - 4 Medemciemā (2- VEF Baloži, 1- Komutatorā, 1 - Torņa ielā) un 4 Lubaušos.

Turpinot dalīto atkritumu sistēmas attīstību Olaines novadā,  AS “Olaines ūdens un siltums” ar sadarbības partneri SIA “Herlig” plāno izveidot vēl 40 jaunus dalīto atkritumu savākšanas punktus novada dārzkopību teritorijās un ir uzsākta pieteikšanās šo punktu izveidei.

AS “Olaines ūdens un siltums” vēlas informēt novada iedzīvotājus, ka jauni dalīto atkritumu savākšanas punkti tiks veidoti tikai sadarbībā ar katras konkrētas Dārzkopības sabiedrības (DKS ) vadību, tāpēc iedzīvotāji savas idejas un vēlmes var paust attiecīgās sabiedrības vadībai.

Piesakoties uz noteiktu dalīto atkritumu savākšanas vietu skaitu,  Dārzkopības sabiedrības vadībai ir jānorāda konkrēta vieta dalīto atkritumu savākšanas punktu izveidei.

Pēc vietas izvēles tiks slēgts līgums ar Dārzkopības sabiedrības vadību par dalīto atkritumu savākšanas punktu apkalpošanu. Līgums ietvers apkalpošanas kārtību, tai skaitā to, ka DKS ir atbildīga par kārtības uzturēšanu pie konteineriem un to, ka neatbilstošu atkritumu gadījumā (gan konteineros, gan tiem blakus), rēķins par šiem atkritumiem tiks izrakstīts DKS.

AS “Olaines ūdens un siltums”  skaidro, ja konteineros vairākkārt tiks ievietoti neatbilstoši atkritumi un tos attiecīgi nevarēs uzskatīt un pieņemt kā dalītos atkritumus, tad konkrētais atkritumu savākšanas punkts tiks likvidēts un konteineri aizvākti.

DKS vadības pārstāvji ir aicināti pieteikties dalīto atkritumu savākšanas punktu izveidei, sūtot informāciju par punktu skaitu un to plānoto vietu uz e-pastu atkritumi@ous.lv

Tā kā plānoto punktu izveides vietu skaits ir ierobežots - 40, tad šādu iespēju savā DKS iegūs tie, kas būs pirmie pieteikušies un atbildīs augstāk minētajiem punktu izveidošanas nosacījumiem!

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties