Siltumapgādes uzņēmumi gatavi sākt apkures sezonu

21.09.2021.

Šoruden agrāk nekā ierasts gaisa temperatūra Latvijā pazeminājusies līdz līmenim, kad tradicionāli sāk apkuri, tāpēc AS “Olaines ūdens un siltums”, kā arī SIA  “Zeiferti” vēlas informēt klientus, ka uzņēmumi apkures sezonai ir gatavi, taču lēmums par apkures sezonas sākšanu ir pašu iedzīvotāju ziņā – lai pieslēgtu apkuri agrāk, klientiem jāvēršas pie apsaimniekotāja. Ņemot vērā meteoroloģiskos apstākļus un laika prognozes, apkures sezonu centralizēti Olainē plānots pakāpeniski uzsākt 27.septembrī.

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumus Stūnīšos un Jaunolainē varēs nodot 25.septembrī

20.09.2021.

Sestdien, 25.septembrī, Jaunolainē un Stūnīšos iedzīvotāji varēs izmest lielgabarīta atkritumus. Stūnīšos būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Gaismas ielas 6 sadzīves atkritumu laukuma laikā no plkst. 15:00 līdz 16:30, savukārt Jaunolainē būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Meža un Pionieru ielas sadzīves atkritumu laukumiem.

Lasīt vairāk

Darbu sāk jaunas atkritumu savākšanas automašīnas

16.09.2021.

Jau šonedēļ Olaines pilsētas ielās savās ikdienas darba gaitās dosies AS  “Olaines ūdens un siltums” Atkritumu apsaimniekošanas iecirkņa jaunās atkritumu savākšanas automašīnas.

Lasīt vairāk

Parka ielas 7 iedzīvotāji nobalsojuši par renovācijas darbu sākšanu

27.07.2021.

Jau šoruden energoefektivitātes uzlabošanas darbi sāksies arī AS "Olaines ūdens un siltums" apsaimniekotajā mājā Parka ielā 7.

Lasīt vairāk

Informācija par iespēju šķirot atkritumus dārzkopības sabiedrībās

20.07.2021.

AS "Olaines ūdens un siltums" uzstādījusi konteinerus šķirotajiem atkritumiem DKS "Virši "un "Aurora", kas atrodas Viršos. Šajās dārzkopības sabiedrībās cilvēkiem būs iespēja šķirot plastmasas, papīra un stikla atkritumus.

Lasīt vairāk

Par renovāciju lēmuši arī Jelgavas ielas 30 iedzīvotāji

21.06.2021.

Arī Jelgavas ielas 30 mājas iedzīvotāji nobalsojuši par labu savas dzīvesvietas uzlabošanai un tās energoefektivitātes paaugstināšanai. Renovācijas darbi AS “Olaines ūdens un siltums” apsaimniekotajā daudzdzīvokļu mājā sāksies jau šogad.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties