"Olaines ūdens un siltums” ir uzņemts Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijā

19.05.2016.

Olaines pilsētas namu apsaimniekošanas uzņēmums “Olaines ūdens un siltums” maijā ir kļuvis par  Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas (LNPAA) biedru, tādējādi iekļaujoties šobrīd lielākajā sabiedriskajā organizācijā Latvijā, kas darbojas nekustamo īpašumu apsaimniekošanas jomā. LNPAA apvieno vairāk nekā 30 apsaimniekošanas uzņēmumus no visas Latvijas. “Olaines ūdens un siltums” uzņemšana LNPAA notikusi pēc uzņēmuma izrādītas iniciatīvas un ar vienbalsīgu asociācijas kopsapulces biedru atbalstu.

Lasīt vairāk

No jūnija mainās sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs

03.05.2016.

No 2016.gada 1.jūnija Olaines novadā stājas spēkā vienotais sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma tarifs 9,27 EUR/m3 bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Lasīt vairāk

Sakop savu apkārtni un atceries noslēgt atkritumu apsaimniekošanas līgumu

21.04.2016.

Pavasarī, kad sakopjam ne tikai savu mājokli, bet arī piedalāmies Lielajā Talkā, satīrot tuvāku un tālāku apkārtni, AS "Olaines ūdens un siltums" vēlas atgādināt pilsētas un novada iedzīvotājiem, ka atkritumu savākšana nav tikai vienreizēja akcija.

Lasīt vairāk

Informācija par dzīvokļu parādniekiem nonāks Kredītinformācijas birojā

19.04.2016.

AS "Olaines ūdens un siltums" šogad sākusi sadarbību ar AS "Kredītinformācijas birojs", kas nozīmē, ka turpmāk ziņas par nenomaksātiem rēķiniem un parādiem nonāks pie šī sadarbības partnera.

Lasīt vairāk

Grēnēs 19.aprīlī tiks pārtraukta dzeramā ūdens piegāde

15.04.2016.

Grēnes ciemā 19.aprīlī no plkst. 10:00 līdz 13:00 sakarā ar jauna pieslēguma ierīkošanu ūdensvadam tiks pārtraukta dzeramā ūdens piegāde.

 

Lasīt vairāk

No marta ir spēkā izmaiņas norēķinu metodikā par ūdens skaitītāju uzstādīšanu un atkritumu apsaimniekošanu

03.03.2016.

Martā stājušās spēkā izmaiņas norēķinu metodikā, kas attiecas uz ūdens skaitītāju uzstādīšanu un verificēšanu, kā arī uz norēķiniem par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties