Jaunumi

Tuvāko dienu laikā sadzīves atkritumu laukumus aizslēgs ar kodu atslēgām

04.07.2024.

Tā kā jūnijā sadzīves atkritumu konteineru nojumes ir aprīkotas ar koda atslēgām, tad Olaines pilsētā un Baložos jūlijā sāksies pakāpeniska to aizslēgšana. Katrs dzīvokļa īpašnieks pastkastītē un e-pastā (ja tādu esat norādījis AS "Olaines ūdens un siltums") saņems kodu, ar kur varēs atslēgt atkritumu laukuma durvis.

Lasīt vairāk

Informācija par lielgabarīta atkritumu nodošanu jūlijā Jaunolainē

04.07.2024.

Jaunolaines iedzīvotāji lielgabarīta atkritumus varēs izmest 13. un 27.jūlijā.

Lasīt vairāk

Karstā ūdens padeve atjaunota visā pilsētā

03.07.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” spējusi operatīvi novērst siltumtīklos atklātos bojājumus un atjaunot karstā ūdens padevi visā Olaines pilsētā.

Lasīt vairāk

Siltumtīklu bojājuma dēļ karstā ūdens padeve pārtraukta 20 mājās

02.07.2024.

!!! AS “Olaines ūdens un siltums”  informē, ka 2.jūlijā veicot siltumtīklu hidraulisko pārbaudi, siltumtīklos atklāti bojājumi, līdz ar to līdz 4.jūlija plkst. 20.00 karstā ūdens padeve būs pārtraukta vairākās adresēs Zemgales, Stacijas un Parka ielās.

Lasīt vairāk

Olaines novadā augustā varētu mainīties siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi

02.07.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) ir iesniegts apstiprināšanai jauns Olaines pilsētas un Pārolaines ciema siltumenerģijas apgādes pakalpojumu noteiktā tarifa aprēķins. Jaunais tarifs ir 75,99 EUR/MWh, kas ir par 4,8% lielāks kā no 2024.gada 3.jūlija spēkā esošais tarifs.

Lasīt vairāk

2.jūlijā Olainē būs pārtraukta karstā ūdens padeve

20.06.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” otrdien, 2.jūlijā, veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi, tādēļ tiks pārtraukta karstā ūdens padeve Olaines pilsētā. Plānots, ka karstā ūdens padeve būs pārtraukta no plkst.01.00 līdz 20.00.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties