Jaunumi

Likumā noteikta iekļūšana dzīvoklī bez īpašnieka atļaujas

24.05.2022.

Ikdienā pildot pienākumus daudzdzīvokļu mājās – gan sniedzot maksas pakalpojumus, gan novēršot avārijas situācijas, apsaimniekotāji dažreiz sastopas ar dzīvokļa īpašnieku nezināšanu par to, kas ir viņu īpašums un kas ir kopīpašums, un kādos gadījumos viņiem nav tiesību liegt apsaimniekotājam piekļuvi dzīvoklī esošajām kopīpašuma daļām vai komunikācijām.

Lasīt vairāk

Olainē ūdens spiediena kritums ūdensapgādes tīklā

19.05.2022.

ŪDENS PADEVE ATJAUNOTA

AS "Olaines ūdens un siltums" informē savus klientus, ka šodien, 19.maijā, visā pilsētā iespējams dzeramā ūdens spiediena kritums un ūdens padeves traucējumi ūdensapgādes tīklā, kas saistīti ar tehniskām problēmām ūdens sagatavošanas stacijā. Uzņēmuma darbinieki strādā, lai problēmas novērstu pēc iespējas ātrāk.

AS "Olaines ūdens un siltums" atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Lasīt vairāk

Lielgabarītu savākšanas akcijas norises grafiks novadā

16.05.2022.

Ir noslēgusies pieteikšanās AS “Olaines ūdens un siltums” organizētajai lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijai Olaines novada apdzīvotajās vietās. Lai atkritumu savākšana noritētu veiksmīgi, AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka akcijas ietvaros brauks tikai pie tiem iedzīvotājiem, kas izmantoja 2 nedēļas ilgušo pieteikšanās laiku, ir sazinājušies ar uzņēmumu un ir pieteikuši savu adresi akcijā.

Lasīt vairāk

Renovācija šovasar sāksies Parka ielā 16

10.05.2022.

Par mājas renovāciju vienojušies Parka ielas 16 dzīvokļu īpašnieki, tāpēc jau tuvākā laikā plānots sākt energoefektivitātes uzlabošanas darbus.

Lasīt vairāk

"Olaines ūdens un siltums" rēķinus var apmaksāt arī "Narvesen" veikalos

09.05.2022.

No 2022.gada maija AS “Olaines ūdens un siltums” rēķinus daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāji var apmaksāt arī “Narvesen” tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Lasīt vairāk

Informācija par notekūdeņu dūņu izvešanu

06.05.2022.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē Olaines pilsētas iedzīvotājus, ka 9.maijā sākas komunālo notekūdeņu dūņu intensīva izvešana no pilsētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtām, tāpēc brīdina, ka gaisā reizēm var būt jūtams ne visai patīkams aromāts. Izvešanas procesā radušās smakas cilvēka veselībai nekādā ziņā nav kaitīgas.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties