Jaunumi

Olainē vienā dienā nodotas vairāk nekā 6 tonnas riepu

08.07.2020.

Aizvadītajā nedēļas nogalē “AJ Power Recycling” vides akcijas “Dod riepām otru dzīvi” ietvaros aicināja iedzīvotājus bez maksas nodot nolietotās vieglo automašīnu riepas. Olainē četru stundu laikā tika nodotas 700 riepas jeb vairāk nekā 6 tonnas.

Lasīt vairāk

Sestdien, 4.jūlijā, varēs nodot nolietotās automašīnu riepas

03.07.2020.

"AJ Power Recycling" 13.jūnijā sākusi ikgadējo vides akciju "Dod riepām otru dzīvi", kuras laikā aicina iedzīvotājus bez maksas nodot nolietotās vieglo automašīnu riepas astoņās Latvijas pilsētās, tajā skaitā Olainē.

Lasīt vairāk

Klientu pieņemšanas kārtība jūlijā

30.06.2020.

AS “Olaines ūdens un siltums” tāpat kā vasaras sākumā arī jūlijā turpinās klientus klātienē pieņemt pirmdienās un ceturtdienās.

Lasīt vairāk

Ārkārtējās situācijas laikā atlikto skaitītāju verificēšanu varēs veikt līdz 10. septembrim

19.06.2020.

Ekonomikas ministrija (EM) atgādina, ka līdz ar ārkārtējās situācijas termiņa beigām, tiek atsāktas skaitītāju pārbaudes, nomaiņa un atkārtotā verificēšana, tādēļ aicina dzīvojamo māju iedzīvotājus nodrošināt piekļuvi dzīvokļos esošajiem skaitītājiem.

Lasīt vairāk

Jūnijā AS "Olaines ūdens un siltums" ir zemākais siltumenerģijas tarifs starp lielākajām Latvijas pilsētām

15.06.2020.

Kā liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) sniegtā informācija, SPRK apstiprinātas izmaiņas AS "Olaines ūdens un siltums" siltumenerģijas tarifos. No 1. jūnija siltumenerģijas tarifs ir par 9,1% jeb 4,35 EUR/MWh zemāks – 43,39 EUR/MWh (bez PVN), kas zemākais siltumenerģijas tarifs starp lielākajām Latvijas pilsētām.

Lasīt vairāk

Piesakies Vislatvijas “Elektronikas šķiratlonam” Olaines novadā un laimē balvas!

13.06.2020.
Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu un veikaliem “top!” šķirošanas kampaņā Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” aicina Olaines novada iedzīvotājus līdz 22.jūnijam pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties kampaņā, iedzīvotājiem būs iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā.
Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties