Jaunumi

Apkures maksa daudzdzīvokļu mājās (jaunākie dati)

13.05.2019.

Olaines novada daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, kuru mājas apsaimnieko AS "Olaines ūdens un siltums", var iepazīties ar informāciju, kādas apkures izmaksas katrā siltumapgādes sezonas mēnesī bijušas ikvienā no adresēm. Tabulā var redzēt viena kvadrātmetra izmaksas eiro izteiksmē (bez PVN).

Lasīt vairāk

Olainē tuvojas noslēgumam ES finansētā maģistrālo siltumtīklu rekonstrukcija

30.04.2019.

AS „Olaines ūdens un siltums” turpina īstenot Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda  līdzfinansēto projektu (Nr.4.3.1.0/17/A/079) siltuma pārvades sistēmas efektivitātes paaugstināšanai Olaines pilsētā.

Lasīt vairāk

"Olaines ūdens un siltums" no 1.maija slēgs kasi

29.04.2019.

Klientu ievērībai!  AS ”Olaines ūdens un siltums” informē, ka no 2019.gada 1.maija norēķinu kase uzņēmuma telpās tiks slēgta.

Lasīt vairāk

Šonedēļ pakāpeniski atslēgs apkuri daudzdzīvokļu mājās

23.04.2019.

AS "Olaines ūdens un siltums" informē klientus, ka, sākot no otrdienas, 23.aprīļa, pakāpeniski atslēgs apkuri daudzdzīvokļu mājās.

Lasīt vairāk

Iedzīvotāji var iepazīties ar iekasēto un izlietoto maksu par mājas pārvaldīšanu un apsaimniekošanu

08.04.2019.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka, sākot no aprīļa, dzīvokļu īpašniekiem ir iespēja iepazīties ar dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas ieņēmumu un izdevumu pārskatu par iepriekšējo kalendāra gadu.

Lasīt vairāk

Jaunolainē dzīvojamās mājas renovācijas projekta kopējās izmaksas pārsniedz miljonu eiro

18.03.2019.

2019.gada martā Olaines novada namu apsaimniekotājs SIA “Zeiferti” parakstīja līgumu ar Attīstības finanšu institūciju ALTUM par Eiropas Savienības finansējuma piešķiršanu 527 056,36 eiro apmērā no Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Meža ielā 7, Jaunolainē energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošanai.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties