Jaunumi

AS "Olaines ūdens un siltums" uzņemta LŪKA saimē

19.09.2023.

AS "Olaines ūdens un siltums" ir kļuvusi par Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas (turpmāk – LŪKA) biedru. LŪKA misija ir drošs un kvalitatīvs dzeramais ūdens, kā arī videi draudzīga un sakārtota notekūdeņu sistēma.

Lasīt vairāk

Jaunās katlu mājas būvniecības projekts notiek saskaņā ar plānoto grafiku

18.09.2023.

AS „Olaines ūdens un siltums” turpina īstenot Eiropas Savienības fonda projektu “Fosilā kurināmā aizstāšana Olainē” (Nr. 4.3.1.0/22/A/036). Līgums par 8 MW šķeldas katlumājas tehniskā projekta izstrādi un būvdarbiem Jelgavas ielā 4, Olaine noslēgts ar Piegādātāju apvienība “UPB ENERGY”. Pašlaik darbi norit saskaņā ar plānoto darbu izpildes grafiku. Inženiertīklu un teritorijas izbūves būvprojekts ir akceptēts būvvaldē.

 

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumus Stūnīšos un Jaunolainē varēs nodot 23.septembrī

18.09.2023.

Sestdien, 23.septembrī, Jaunolainē un Stūnīšos iedzīvotāji varēs izmest lielgabarīta atkritumus. Stūnīšos būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Gaismas ielas 6 sadzīves atkritumu laukuma laikā no plkst. 15:00 līdz 16:30, savukārt Jaunolainē būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Meža un Pionieru ielas sadzīves atkritumu laukumiem.

Lasīt vairāk

Apkures sezonas sākums arī pašu dzīvokļu īpašnieku rokās

15.09.2023.

Lai arī septembris Latvijā iedzīvotājus lutina ar sausu un saulainu laiku, tomēr strauji tuvojas apkures sezona. AS “Olaines ūdens un siltums” atgādina daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem, ka jūs kā kopība varat pieņemt lēmumu par apkures sezonas sākšanu.

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijas norises grafiks novadā

12.09.2023.

Ir noslēgusies pieteikšanās AS “Olaines ūdens un siltums” organizētajai lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijai Olaines novada apdzīvotajās vietās. Lai atkritumu savākšana noritētu veiksmīgi, AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka akcijas ietvaros brauks tikai pie tiem iedzīvotājiem, kas izmantoja pieteikšanās laiku, ir sazinājušies ar uzņēmumu un ir pieteikuši savu adresi akcijā.

Lasīt vairāk

Renovēta 90 dzīvokļu māja Jelgavas ielā 24

06.09.2023.

2023.gada vasarā veiksmīgi pabeigta Jelgavas ielas 24 daudzdzīvokļu mājas renovācija. Mājas apkures vidējais siltumenerģijas patēriņš gadā līdz šim bija 101,22 kWh/m2, savukārt pēc projekta īstenošanas plānotais apjoms būs 57,04 kWh/m2, līdz ar to apkurei ietaupījums pēc energoaudita datiem varētu sasniegt 43,64%.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties