Jaunumi

Olaines novadā maijā varētu mainīties siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi

02.04.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka ir sagatavots un iesniegts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) apstiprināšanai jauns Olaines pilsētas un Pārolaines ciema siltumenerģijas apgādes pakalpojumu noteiktā tarifa aprēķins. Jaunais tarifs ir 66,19  EUR/MWh, kas ir par 26,2% mazāks kā no 2023.gada 1.decembra spēkā esošais.

Lasīt vairāk

Īpašnieki nolēmuši renovēt daudzdzīvokļu māju Zemgales ielā 28

02.04.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” apsaimniekotās daudzdzīvokļu mājas Olainē, Zemgales ielā 28 dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par savas mājas renovāciju jaunajā atbalsta programmā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai, kas tiek īstenota Eiropas Savienības (ES) Atjaunošanas un noturības mehānisma (turpmāk – ANM) ietvarā.

Lasīt vairāk

Meža ielas 12 dzīvokļu īpašnieki lēmuši par mājas renovāciju

19.03.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” apsaimniekotās daudzdzīvokļu mājas Jaunolainē, Meža ielā 12 dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par savas mājas renovāciju jaunajā atbalsta programmā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai, kas tiek īstenota Eiropas Savienības (ES) Atjaunošanas un noturības mehānisma (turpmāk – ANM) ietvarā.

Lasīt vairāk

Namu apsaimniekošanas daļas aktualitātes (2)

29.02.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” Namu apsaimniekošanas nodaļa turpina realizēt un plānot dažādus remontdarbus daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās.

Lasīt vairāk

Olainē siltumapgādi varēs nodrošināt, pilnībā aizstājot fosilo kurināmo

16.02.2024.

Šajā apkures sezonā ir nodota ekspluatācijā jauna, ar šķeldu kurināma 2,85 MW moduļu - konteinera tipa katlumāja. Katlumāja sastāv no trijiem kaskādē slēgtiem modulāriem 0,95MW šķeldas apkures katliem ar apsaisti, automātiku, dūmgāžu attīrīšanas sistēmu, šķeldas noliktavu ar ietilpību 450m3 šķeldas, pelnu izvades sistēmu un avārijas dīzeļģeneratoru ar automātisku vadību katlumājas moduļu elektroapgādes nodrošināšanai.

Lasīt vairāk

Noteikta bioloģisko atkritumu apsaimniekošanas maksa Olaines novadā

05.02.2024.

Olaines novada dome apstpirinājusi maksu par dalīti savākto bioloģisko atkritumu apsaimniekošanu 16,85 EUR/m3 (bez pievienotās vērtības nodokļa). Šāda maksa būs spēkā no 2024.gada 12.februāra.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties