Jaunumi

Olainē joprojām viens no zemākajiem siltumenerģijas tarifiem

17.07.2020.

Siltumenerģijas gala tarifu patērētājiem nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija. Informācija par tarifa apstiprināšanas procesu un tajā iekļautajām pozīcijām, centralizētās siltumapgādes sistēmas darbību un atbildības robežām, kā arī par faktoriem, kas ietekmē siltumenerģijas patēriņu un maksu par to, ikviens patērētājs var atrast SPRK mājas lapā. Savukārt Latvijas siltumuzņēmumu asociācija (LSUA), balstoties uz pieejamo informāciju, izveidojusi siltumenerģijas tarifu apkopojumu.

Siltumenerģijas tarifu apkopojums JŪLIJĀ

Lasīt vairāk

Vecos atkritumu konteinerus pakāpeniski aizstāj ar jauniem

16.07.2020.

Turpinot atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūras un pakalpojuma sniegšanas uzlabošanu, AS "Olaines ūdens un siltums" Atkritumu apsaimniekošanas iecirknis Olaines pilsētā šovasar atkritumu konteineru laukumos pakāpeniski izvieto jaunus konteinerus sadzīves atkritumu izmešanai. Konteineri uz jauniem un modernākiem tiks nomainīti visos laukumos.

Lasīt vairāk

Olaines novadā "Elektronikas šķiratlona" ietvaros sašķiroti 2560 kilogrami elektroiekārtu

09.07.2020.

Olaines novadā noslēdzies Latvijas Zaļā punkta kopā ar veikaliem “top!” un SIA “Eco Baltia vide” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” 2.posms. Tā laikā tika nodrošināta elektroiekārtu izvešana iedzīvotāju pieteiktajās adresēs. Kopumā Olaines novadā elektroiekārtu izvešana bija pieteikta 51 adresē un kopā pārstrādei nodoti 2560 kilogrami dažāda veida tehnikas.

Lasīt vairāk

Olainē vienā dienā nodotas vairāk nekā 6 tonnas riepu

08.07.2020.

Aizvadītajā nedēļas nogalē “AJ Power Recycling” vides akcijas “Dod riepām otru dzīvi” ietvaros aicināja iedzīvotājus bez maksas nodot nolietotās vieglo automašīnu riepas. Olainē četru stundu laikā tika nodotas 700 riepas jeb vairāk nekā 6 tonnas.

Lasīt vairāk

Sestdien, 4.jūlijā, varēs nodot nolietotās automašīnu riepas

03.07.2020.

"AJ Power Recycling" 13.jūnijā sākusi ikgadējo vides akciju "Dod riepām otru dzīvi", kuras laikā aicina iedzīvotājus bez maksas nodot nolietotās vieglo automašīnu riepas astoņās Latvijas pilsētās, tajā skaitā Olainē.

Lasīt vairāk

Klientu pieņemšanas kārtība jūlijā

30.06.2020.

AS “Olaines ūdens un siltums” tāpat kā vasaras sākumā arī jūlijā turpinās klientus klātienē pieņemt pirmdienās un ceturtdienās.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties