Jaunumi

PAPILDINĀTA ziņa - Siltumenerģijas tarifs no jūnija samazināsies par 9,1%

26.05.2020.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) atkārtoti izskatot AS „Olaines ūdens un siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes tarifu aprēķinu un pamatojuma dokumentus, kā arī maijā iesniegtos precizētos pakalpojuma tarifu aprēķinus, nolēmusi, ka siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifs būs 43,39 EUR/MWh (iepriekšējais lēmums aprīļa beigās - 43,48 EUR/MWh). Jaunais tarifs stāsies spēkā no 2020.gada 1.jūnija.

Lasīt vairāk

Apsaimniekotāji turpina darbu ārkārtas apstākļos

12.05.2020.

Valdība ārkārtas situāciju saistībā ar Covid - 19 pagarinājusi līdz 2020.gada 9.jūnijam, Olaines novada apsaimniekotaji  AS "Olaines ūdens un siltums" un SIA "Zeiferti" turpina sniegt savus pakalpojumus noteiktā režīmā un ievērojot piesardzības pasākumus.

Lasīt vairāk

Olaines un Jaunolaines daudzdzīvokļu mājās sāks atslēgt siltumapgādi

05.05.2020.

Pieaugot diennakts vidējai gaisa temperatūrai, no 5.maija tiks sākta centralizētās siltumapgādes pakalpojumu pārtraukšana AS "Olaines ūdens un siltums" apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās.

Lasīt vairāk

No Stacijas ielas laukuma sadzīves atkritumus izvedīs biežāk

30.04.2020.

AS "Olaines ūdens un siltums" laikā, kad cilvēki daudz vairāk laika pavada mājās, kā arī uzkopj savus mājokļus, atbrīvojoties no daudzām lietām, un ikdienā izmesto atkritumu apjoms ir ievērojami pieaudzis - nolēmusi mainīt atkritumu izvešanas grafiku Stacijas ielas sadzīves atkritumu laukumā.

Lasīt vairāk

Siltumenerģijas tarifs no jūnija samazināsies par 8,9%

29.04.2020.

Ņemot vērā dabasgāzes un iepirktās siltumenerģijas cenas izmaiņas, AS „Olaines ūdens un siltums” Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) ir sagatavojusi un iesniegusi jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifa aprēķinu. Jaunais tarifs ir 43,48 EUR/MWh, kas ir par 8,9 % mazāks kā iepriekš apstiprinātais, un tas stāsies spēkā no 2020.gada 1.jūnija.

 

Lasīt vairāk

Latvijā sācies meža ugunsnedrošais periods

27.04.2020.

Latvijā no 24.aprīļa ir sācies meža ugunsnedrošais periods, informē Rīgas reģionālā virsmežniecība. Meža ugunsnedrošajā periodā, uzturoties mežā, visiem iedzīvotājiem ir jāievēro ugunsdrošības prasības.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties