Jaunumi

Bioloģisko atkritumu šķirošana joprojām “buksē”

08.09.2022.

Olaines novada Jaunolaines iedzīvotājiem jau otro gadu ir iespēja šķirot arī bioloģiski noārdāmos atkritumus, ievietojot tos atsevišķā šim nolūkam paredzētā konteinerā. Kopumā šādi konteineri ir pieejami piecās vietās. Taču ar nožēlu jāatzīst, ka jau otro gadu AS “Olaines ūdens un siltums” nav izdevies NEVIENU REIZI attiecīgo konteineru saturu nodot kā bioloģiskos atkritumus, jo konteinerā tiek ievietoti neatbilstoši atkritumi.

Lasīt vairāk

Stacijas ielā 20 noslēgušies mājas renovācijas darbi

06.09.2022.

Renovācijas būvdarbi beigušies Stacijas ielā 20, līdz ar to vidējais siltumenerģijas patēriņš apkurei gadā veidos 62%, proti, pirms darbu veikšanas tas bija 134,5 kWh/m2, savukārt pēc projekta īstenošanas plānotais apjoms ir 50,67 kWh/m2.

Lasīt vairāk

Renovācijas darbi pabeigti Meža ielā 3

16.08.2022.

Meža ielas 3 (Jaunolaine) daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji jauno apkures sezonu jeb mājas 40. gadadienu sagaidīs renovētā mājā.

Lasīt vairāk

Informācija par lielgabarīta atkritumu konteineriem Olainē

12.08.2022.

AS “Olaines ūdens un siltums” vēlas atgādināt Olaines iedzīvotājiem, ka pilsētas teritorijā atrodas 9 atkritumu konteineri, kas paredzēti lielgabarīta atkritumu izmešanai. Šādu konteineru novietošanas mērķis ir savākt sadzīves atkritumus, kurus izmēra dēļ nevar ievietot parastajos sadzīves atkritumu konteineros.

Lasīt vairāk

Renovācija sāksies Jelgavas ielā 24

10.08.2022.

Jelgavas ielas 24 nama 90 dzīvokļu īpašnieki vienojušies par savas mājas energoefektivitātes uzlabošanu un jau šovasar ēkā sāksies renovācijas darbi.

Lasīt vairāk

Renovēta daudzdzīvokļu māja Jelgavas ielā 20

03.08.2022.

Energoefektivitātes uzlabošanas darbi pabeigti AS "Olaines ūdens un siltums" apsaimniekotajā mājā Jelgavas ielā 20, līdz ar to siltumenerģijas plānotais ietaupījums apkurei pēc energoaudita datiem sasniegs 54,9%.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties