Jaunumi

Regulatoram iesniegts ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts

05.06.2020.

AS "Olaines ūdens un siltums" 27. maijā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) iesniedza Olaines pilsētā un Olaines novada ciemos Grēnes un Pārolaine sniedzamo ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, kas paredz atstāt spēkā esošo ūdensapgādes pakalpojumu tarifu - 0,62 EUR/m3 (bez PVN) un par 2,4% samazināt kanalizācijas pakalpojumu tarifu, samazinot to no 0,85 uz 0,83 EUR/m3 (bez PVN).

Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijai

01.06.2020.

AS “Olaines ūdens un siltums” sadarbībā ar Olaines novada pašvaldību organizē lielgabarīta atkritumu izvešanas akciju šādās apdzīvotajās vietās Olaines novadā: Dāvi, Gaismas, Galiņi, Grēnes, Ielejas, Jāņupe, Lubauši, Medemciems, Pārolaine, Pēternieki, Rājumi, Stīpnieki, Stūnīši, Uzvaras Līdums, Vaivadi, Virši.

Akcija norisināsies no 29. jūnija līdz 12. jūlijam (ieskaitot).

Lasīt vairāk

PAPILDINĀTA ziņa - Siltumenerģijas tarifs no jūnija samazināsies par 9,1%

26.05.2020.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) atkārtoti izskatot AS „Olaines ūdens un siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes tarifu aprēķinu un pamatojuma dokumentus, kā arī maijā iesniegtos precizētos pakalpojuma tarifu aprēķinus, nolēmusi, ka siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifs būs 43,39 EUR/MWh (iepriekšējais lēmums aprīļa beigās - 43,48 EUR/MWh). Jaunais tarifs stāsies spēkā no 2020.gada 1.jūnija.

Lasīt vairāk

Apsaimniekotāji turpina darbu ārkārtas apstākļos

12.05.2020.

Valdība ārkārtas situāciju saistībā ar Covid - 19 pagarinājusi līdz 2020.gada 9.jūnijam, Olaines novada apsaimniekotaji  AS "Olaines ūdens un siltums" un SIA "Zeiferti" turpina sniegt savus pakalpojumus noteiktā režīmā un ievērojot piesardzības pasākumus.

Lasīt vairāk

Olaines un Jaunolaines daudzdzīvokļu mājās sāks atslēgt siltumapgādi

05.05.2020.

Pieaugot diennakts vidējai gaisa temperatūrai, no 5.maija tiks sākta centralizētās siltumapgādes pakalpojumu pārtraukšana AS "Olaines ūdens un siltums" apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās.

Lasīt vairāk

No Stacijas ielas laukuma sadzīves atkritumus izvedīs biežāk

30.04.2020.

AS "Olaines ūdens un siltums" laikā, kad cilvēki daudz vairāk laika pavada mājās, kā arī uzkopj savus mājokļus, atbrīvojoties no daudzām lietām, un ikdienā izmesto atkritumu apjoms ir ievērojami pieaudzis - nolēmusi mainīt atkritumu izvešanas grafiku Stacijas ielas sadzīves atkritumu laukumā.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties