Jaunumi

No 4.augusta par 0,2% plānots samazināt siltumenerģijas tarifu Olainē

04.07.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka, ņemot vērā Sabiedrisko pakalpojumu regulatora (SPRK) piešķirto atļauju AS “Olaines ūdens un siltums” pašai noteikt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus kurināmā cenas izmaiņu un iepirktās siltumenerģijas cenas izmaiņu gadījumā, ir sagatavots un iesniegts SPRK apstiprināšanai jauns Olaines pilsētas un Pārolaines ciema siltumenerģijas apgādes pakalpojumu noteiktā tarifa aprēķins. Jaunais noteiktais siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs ir 71,70 EUR/MWh, kas ir par 0,2% mazāks nekā no 2023.gada 5.jūlija spēkā esošais (71,84 EUR/MW).

Paredzēts, ka jaunais tarifs stāsies spēkā no 2023.gada 4.augusta.

 

Lasīt vairāk

27.jūnijā Olainē būs pārtraukta karstā ūdens padeve

19.06.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” otrdien, 27.jūnijā, veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi, tādēļ tiks pārtraukta karstā ūdens padeve Olaines pilsētā. Plānots, ka karstā ūdens padeve būs pārtraukta no plkst.01:00 līdz 20:00.

Lasīt vairāk

Informācija iedzīvotājiem par legionelozes profilaksi

16.06.2023.

Vasara ir atvaļinājumu laiks, kad nereti cilvēki uz ilgāku laiku dodas prom no mājokļa, AS “Olaines ūdens un siltums” atgādina, ka pēc ilgākas prombūtnes atgriežoties dzīvoklī, ir lielāks risks saslimt ar legionelozi jeb leģionāru slimību, tāpēc, ja ilgāku laiku nav lietots ūdens no krāna, ir būtiski atcerēties notecināt auksto un karsto ūdeni vismaz dažas minūtes.

Lasīt vairāk

Būvdarbu līgums par jaunas katlu mājas būvniecību noslēgts ar "UPB ENERGY"

12.06.2023.

Eiropas Savienības fonda projekta “Fosilā kurināmā aizstāšana Olainē” (Nr. 4.3.1.0/22/A/036) īstenošanai, pamatojoties uz atklāta konkursa “Siltuma avota efektivitātes paaugstināšana pārejot no fosilajiem uz atjaunojamajiem energoresursiem Olaines pilsētā” rezultātiem (iepirkuma identifikācijas Nr. ID AS OŪS 2022/10_SPS), 2023.gada 6.martā noslēgts būvniecības līgums ar piegādātāju apvienību “UPB ENERGY”.

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā visaktīvāk piedalījušies Jāņupes iedzīvotāji

09.06.2023.

Maijā AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) organizētajā lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijā vislielāko iniciatīvu izrādīja Jāņupes iedzīvotāji, kas kopumā akcijai bija pieteikuši 71 punktu jeb adreses, no kurām tika izvesti 68m3 lielgabarīta atkritumi.

Lasīt vairāk

Baznīcas ielas 3 iedzīvotāji nākamo apkures sezonu sagaidīs renovētā mājā

06.06.2023.

Energoefektivitātes uzlabošanas darbi pabeigti AS "Olaines ūdens un siltums" apsaimniekotajā mājā Baznīcas ielā 3, Jaunolainē.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties