Jaunumi

Uzzini, kāpēc dzīve renovētā mājā ir siltāka un lētāka

13.10.2015.

Olaines novada dzīvojamo māju fondu veido 149 daudzdzīvokļu nami, kas būvēti pagājušā gadsimta vidū. Šobrīd mājas ir fiziski un vizuāli novecojušas, un to siltumnoturība ir ļoti zema. Tie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc novada pašvaldība kopā ar namu apsaimniekotājiem Olaines novadā - a/s "Olaines ūdens un siltums" un SIA "Zeiferti" aicina iedzīvotājus arvien aktīvāk iesaistīties daudzdzīvokļu māju renovācijā.

 

Lasīt vairāk

Piedāvā darbu!!!

08.10.2015.

A/S "Olaines ūdens un siltums" piedāvā darbu šoferim. Darbs uz autopacēlāja un atkritumu mašīnas. Prasības - B, C kategorijas autovadītāja apliecība, vēlams arī traktorista tiesības.

Sīkāka informācija, zvanot 25425911

Lasīt vairāk

Šonedēļ “Olaines ūdens un siltums” sāk apkures sezonu

06.10.2015.

a/s “Olaines ūdens un siltums” informē, ka 8.oktobrī plāno sākt apkures sezonu, pakāpeniski pieslēdzot centralizēto siltumapgādi Olaines daudzdzīvokļu mājām.

Lasīt vairāk

Novada siltumapgādes uzņēmumi apkures sezonai ir gatavi; apkures tarifs Olainē samazinājies par aptuveni 23%

30.09.2015.

Apkures tarifi Olaines pilsētā, salīdzinot pērnā gada septembri un šā gada septembri, kļuvuši par aptuveni 23% mazāki. Apkures tarifu samazināšanos var izskaidrot ar gāzes cenas izmaiņām, proti, "Olaines ūdens un siltums" pērn septembrī par piegādāto siltumenerģiju piemēroja cenu - 64,9 eiro par megavatstundu, bet šogad septembrī - 49,4 eiro par megavatstundu. Siltumenerģijas ražošana jaunajā apkures sezonā, tāpat kā iepriekš, tiks nodrošināta, ekspluatējot automatizēto gāzes katlumāju un konteinera tipa katlumāju ar 26, 4 megavatu kopējo jaudu.

Lasīt vairāk

AS „Sadales tīkls” aicina ievērot drošību, veicot saimnieciskos darbus elektrolīniju tuvumā

30.09.2015.

AS „Sadales tīkls” aicina saimniecisko darbu veicējus rūpēties par savu un apkārtējo drošību un ievērot elektrodrošības noteikumus – saskaņot darbus elektrolīniju aizsargjoslās un gaisvadu elektrolīniju tuvumā nestrādāt ar tehniku, kuras augstums no zemes virsmas pārsniedz 4,5 metrus.

Lasīt vairāk

Dzīvojamo māju renovācijas process Olaines novadā ir sācies

29.09.2015.

Tā kā Olaines novada daudzdzīvokļu namu dzīvojamais fonds, kas ietver ne tikai Olaini, bet arī Jaunolaini un Gaismas, strauji noveco un renovācija ir neizbēgama, uz sarunu aicinājām a/s “Olaines ūdens un siltums” renovācijas projektu vadītāju Kristapu Vītiņu, kurš ir galvenais komunikators visos renovācijas procesa posmos starp visām iesaistītajām pusēm. Lai gan par renovāciju jau ir pateikts daudz, tomēr jāatzīst, ka izpratnes līmenis joprojām ir zems un tas kalpo nepareizu stereotipu uzturēšanai. Kas tad īsti ir renovācija?

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties