Jaunumi

Olainiešus aicina paust viedokli par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

20.03.2018.

Lai uzklausītu Olaines pilsētas un Olaines pagasta ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāju viedokli par AS "Olaines ūdens un siltums" (OŪS) iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) 2018.gada 29.martā, plkst.12:00 Olaines kultūras centra zālē, Zeiferta ielā 11, Olainē rīkos uzklausīšanas sanāksmi.

Lasīt vairāk

Suņi un kaķi jāreģistrē AS “Olaines ūdens un siltums”

15.03.2018.

Olainē ikvienam kaķa vai suņa īpašniekam ir pienākums reģistrēt savu mājdzīvnieku AS “Olaines ūdens un siltums”, kas ir pilnvarota veikt dzīvnieku uzskaiti pilsētā. Suņa vai kaķa īpašnieks, reģistrējot mājdzīvnieku,  saņem pretī numurētu žetonu, kam vajadzētu būt redzamam, piemēram, pie suņa kakla siksnas, kad viņš tiek vests pastaigā.

Lasīt vairāk

Karstā ūdens temperatūrai mājokļos jābūt ne zemākai par +55 grādiem

09.03.2018.

Ar mērķi mazināt iespēju dzīvojamo māju iedzīvotājiem inficēties ar legionelozi, turpmāk dzīvojamās mājas pārvaldītājam ir paredzēts pienākums pastāvīgi nodrošināt karstā ūdens temperatūru izejā no siltummaiņa ne zemāku par +550C. To paredz 2018. gada 6. marta Ministru kabineta sēdē apstiprinātie grozījumi dzīvojamās mājas sanitārās apkopes noteikumos, kas stājās 2018.gada 9. martā.

Lasīt vairāk

Paziņojums par tarifa projektu

05.03.2018.

AS “Olaines ūdens un siltums”, vienotais reģ. Nr.50003182001, juridiskā adrese: Kūdras iela 27, Olaine, Olaines novads, LV-2114,  2018.gada 28.februārī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza Olaines pilsētā un Olaines novada ciemos Grēnes un Pārolaine sniedzamo ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2016.gada 14.janvāra padomes lēmumu Nr.1/2 „Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”.

Lasīt vairāk

Vēl trīs mājas vienojušās par renovācijas sākšanu

26.01.2018.

Olaines novada apsaimniekošanas uzņēmumi AS “Olaines ūdens un siltums” un SIA “Zeiferti”, izmantojot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes valsts atbalsta programmu, ko īsteno finanšu institūcija ALTUM ar Eiropas Savienības fondu (ES) finansējumu, vienojušies par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējuma piešķiršanu energoefektivitātes paaugstināšanai trijās daudzdzīvokļu mājās. Divas mājas atrodas Olainē – Zeiferta ielā 9 un Zemgales ielā 13, savukārt trešā māja – Olaines novada Stūnīšos, Gaismas ielā 3.

Lasīt vairāk

Olaines ietves sācis uzkopt jauns minitraktors

18.01.2018.

Uzņēmums “Olaines ūdens un siltums” pilsētvides sakopšanai un uzturēšanai iegādājies jaunu, universālu minitraktoru, kas varēs savas funkcijas pildīt visos gadalaikos.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties