Jaunumi

Atpūtas vietās izvietotas biotualetes

08.05.2017.

AS “Olaines ūdens un siltums” aicina Olaines novada iedzīvotājus un viesus, atpūšoties pie peldvietām Jāņupē, Mežezerā un Uzvaras līdumā jeb Klīvās, izmantot labierīcības.

Lasīt vairāk

Apkuri Olainē atslēgs no 11.maija

08.05.2017.

AS "Olaines ūdens un siltums" informē klientus, ka, ņemot vērā maijam netipiski zemo āra gaisa temperatūru un laika apstākļu prognozes tuvākajām dienām, centrālā apkure daudzdzīvokļu namiem tiks astlēgta no 11.maija.

Lasīt vairāk

Zaudēt var tikai tad, ja atsakās no renovācijas

03.04.2017.

Piedāvajam izlasīt informatīvā izdevuma "Olaines Domes Vēstis" rakstu, kurā uzklausīts Stacijas ielas 2 mājas vecākā Vladislava Sivačenko viedoklis par renovāciju.

(PAPILDINĀTS/PRECIZĒTS teksts ar aktuālo nformāciju pēdējā rindkopā)

Lasīt vairāk

Varēs iepazīties ar iekasēto un izlietoto maksu par mājas pārvaldīšanu un apsaimniekošanu

28.03.2017.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka, sākot no aprīļa, dzīvokļu īpašniekiem ir iespēja iepazīties ar pārskatu par iepriekšējā kalendāra gadā iekasēto un izlietoto maksu par dzīvojamās mājas pārvaldīšanu un apsaimniekošanu.

 

Lasīt vairāk

Izsludināts pirmais iepirkums par būvnieku dzīvojamās mājas renovācijai Olainē

14.03.2017.

AS “Olaines ūdens un siltums” ir izsludinājusi pirmo iepirkumu par būvnieku daudzdzīvokļu mājas energoefektivitātes paaugstināšanas programmā Olainē. Šādu nozīmīgu soli varēja spert, jo iepriekš attīstības finanšu institūcija “Altum” apstiprināja projektu valsts atbalsta saņemšanai piecu stāvu mājai Kūdras ielā 3.

Lasīt vairāk

Inženiere: iedzīvotāji joprojām nezina, kas ir viņu īpašums un atbildība par to

10.03.2017.

Siltumtehnisko un ūdens iekārtu inženiere Iveta Gromova uzņēmumā “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) sāka strādāt pērnā gada vasarā. Iveta enerģētiku ir studējusi Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Tehniskajā fakultātē, turpmāk izvēloties siltumražošanas un siltumapgādes virzienus. Praktisko darbību inženiere sāka ar apkures, ventilācijas, kondicionēšanas, siltummezglu, iekšējo ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu projektēšanu. Iepriekš bijusi siltumražošanas struktūrvienības vadītāja Ozolnieku KSDU, kur viņas pārziņā bija 7 katlu mājas, kā arī skolojusi jaunos inženierkomunikāciju tehniķus.

Viens no galvenajiem jaunās darbinieces izaicinājumiem bija sakārtot ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus tajās daudzdzīvokļu mājās, kur avārijas jau bija kļuvušas par ikdienišķu parādību, taču iedzīvotāji un uzņēmums nebija spējuši vienoties par abām pusēm pieņemamu risinājumu.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties