Olainē novietots trešais konteiners labdarības ziedojumiem

Drukāt
07.06.2021

AS "Olaines ūdens un siltums" sadarbībā ar labdarības organizāciju "Dari labu" Olainē novietojusi vēl vienu konteineru, kurā iedzīvotāji var ziedot labdarībai paredzētus tekstila izstrādājumus - apģērbu, gultas veļu, apavus un tml. Koši sarkanais konteiners novietots laukumā pie atkritumu konteineriem pretī mājai Zeiferta ielā 3 un blakus Strazdu ielai.

Ikviens, kas vēlas konteinerā ievietot savu ziedojumu un tādējādi palīdzēt līdzcilvēkiem, ir aicināts doties uz vienu no trijiem šobrīd novadā pieejamiem konteineriem.

AS "Olaines ūdens un siltums" aicina ikvienu būt ne tikai sociāli atbildīgam, bet arī ar cieņu izturēties pret līdzcilvēkiem, pie kuriem nonāks ziedotās lietas - lūgums konteinerā ievietot lietošanai derīgas un tīras mantas. Katram no mums ir lietas, kas vairs nav noderīgas, bet tiem, kuri nonākuši krīzes situācijās, šī palīdzība varētu būt ļoti nozīmīga.

Lūgums ziedojumus iepakot maisā.

Konteineri labdarības ziedojumiem Olaines novadā atrodas:

  • Jaunolainē pie Meža ielas sadzīves atkritumu laukuma,
  • Olainē: pretī mājai Zemgales ielā 41; Kūdras ielā 23b; daudzdzīvokļu māju pagalmā  pie Zeiferta ielas 3.

 

! Atgādinām, ka priekšlikums par konteineru labdarības ziedojumiem novietošanu Olaines novadā ienāca no biedrības "Jaunolaines attīstībai", bet to īstenoja AS "Olaines ūdens un siltums" sadarbībā ar labdarības organizāciju "Dari labu".

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties