Jaunumi

Jaunolainē novietots konteiners labdarības ziedojumiem

27.04.2021.

Atbalstot biedrības "Jaunolaines attīstībai" iniciatīvu,  AS "Olaines ūdens un siltums" sadarbībā ar labdarības organizāciju "Dari labu" Jaunolainē novietojusi konteineru, kurā novada iedzīvotāji var ziedot labdarībai paredzētus tekstila izstrādājumus - apģērbu, gultas veļu, apavus un tml.

Lasīt vairāk

Renovācijas būvdarbi pabeigti arī Zemgales ielā 43

27.04.2021.

Olaines novada apsaimniekošanas uzņēmums AS “Olaines ūdens un siltums”, izmantojot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes valsts atbalsta programmu, ko īsteno finanšu institūcija ALTUM ar Eiropas Savienības fondu (ES) finansējumu, renovējusi piecu stāvu daudzdzīvokļu māju Zemgales ielā 43, kurā plānotais siltumenerģijas apjoms apkurei pēc energoaudita datiem varētu sasniegt 55%.

Lasīt vairāk

Zemgales ielā 25 būtiski uzlabota mājas energoefektivitāte

26.04.2021.

Pirmo apkures sezonu renovētā mājoklī aizvadījuši arī Zemgales ielas 25 iedzīvotāji, un kā liecina pirms būvniecības darbiem veiktais energoaudita aprēķins, sagaidāmais siltumenerģijas ietaupījums apkurei varētu sasniegt 63%.

Lasīt vairāk

Renovācija noslēgusies arī Parka ielā 12

23.04.2021.

Olaines novada apsaimniekošanas uzņēmums AS “Olaines ūdens un siltums”, izmantojot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes valsts atbalsta programmu, ko īsteno finanšu institūcija ALTUM ar Eiropas Savienības fondu (ES) finansējumu, renovējusi arī deviņu stāvu 602.sērijas māju Parka iela 12, kurā plānotais siltumenerģijas apjoms apkurei pēc energoaudita datiem varētu sasniegt 53%.

Lasīt vairāk

Zemgales ielā 51 ievērojami uzlabota energoefektivitāte

22.04.2021.

Pēdējā apkures sezona Zemgales ielā 51 bijusi īpaša, jo mājas iemītniekiem tā bija pirmā ziema pēc energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošanas, un plānotais siltumenerģijas ietaupījums apkurei pēc energoaudita datiem varētu sasniegt 54,33%, jo pirms renovācijas siltumenerģijas patēriņš apkurei gadā bija 106,2  kWh/m2, bet plānotais – 48,5 kWh/m2.

Lasīt vairāk

Nolietotās elektrotehnikas savākšanas akcija jau nākamnedēļ

08.04.2021.

(ATKĀRTOTA INFORMĀCIJA) Lai pieteiktos nolietotās elektrotehnikas savākšanas akcijai, zvaniet pa tālruni uzņēmumam "Elektropunkts" : 27255555

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties