Jaunumi

Dzīvokļu īpašnieki var iepazīties ar māju tāmēm un apsaimniekošanas maksu 2024. gadā

26.10.2023.

(atkārtota informācija)

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) informē, ka daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksu 2024.gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem var iepazīties OŪS Namu apsaimniekošanas daļā ( Kūdras ielā 27, 10.kabinetā).

Lasīt vairāk

Zeiferta ielas 1 dzīvokļu īpašnieki lēmuši par dalību jaunajā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmā 2022-2026

25.10.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” apsaimniekotās daudzdzīvokļu mājas Olainē, Zeiferta ielā 1 dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par savas mājas renovāciju jaunajā atbalsta programmā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai, kas tiek īstenota Eiropas Savienības (ES) Atjaunošanas un noturības mehānisma (turpmāk – ANM) ietvarā.

Lasīt vairāk

23.oktobrī notiks ūdensvadu sistēmas hlorēšana

23.10.2023.

(atkārtota ziņa)

Pirmdien, 23.oktobrī, no plkst. 8.00 līdz 20.00 Olaines pilsētā, Pārolainē un Grēnēs notiks ūdensvada tīklu profilaktiskā dezinficēšana jeb hlorēšana. Paziņojums attiecas uz visiem klientiem, kas no AS "Olaines ūdens un siltums" saņem ūdensapgādes pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Renovācijas darbi pabeigti arī Parka ielā 2

20.10.2023.

Energoefektivitātes uzlabošanas darbi pabeigti AS "Olaines ūdens un siltums" apsaimniekotajā mājā Parka iela 2, līdz ar to tā ir piektā renovētā deviņstāvu māja Olainē.

Lasīt vairāk

Noslēgt apkuri atsevišķā dzīvoklī nedrīkst, jo tas rada disbalansu kopējā mājas apkures sistēmā

18.10.2023.

Daudzās AS “Olaines ūdens un siltums” renovētajās mājās jaunā apkures sezona ir pirmā pēc energoefektivitātes programmas īstenošanas. Nereti iedzīvotājiem rodas jautājumi par termostatu iestatījumiem, kas uzstādīti uz radiatoru termogalvām, proti, kāpēc minimālais skaitlis, ko var noregulēt ir sakot no *,1, 2 vai pat 3?

Lasīt vairāk

Varēs iepazīties ar māju tāmēm un apsaimniekošanas maksu 2024. gadā

13.10.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) informē, ka daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksu 2024.gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem varēs no nākamās nedēļas iepazīties OŪS Namu apsaimniekošanas daļā vai sūtot elektroniski informācijas pieprasījumu uz e-pastu: info@ous.lv

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties