Jaunumi

14.novembrī notiks ūdensvadu hlorēšana

07.11.2022.

Pirmdien, 14.novembrī, no plkst. 8:00 līdz 20:00 Olaines pilsētā, Pārolainē un Grēnēs notiks ūdensvadu hlorēšana. Paziņojums attiecas uz visiem klientiem, kas no AS "Olaines ūdens un siltums" saņem ūdensapgādes pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Regulatorā iesniegts jauns apkures tarifa projekts Olaines pilsētai

01.11.2022.

AS “Olaines ūdens un siltums” 2022.gada 31.oktobrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) iesniedza izskatīšanai un apstiprināšanai siltumenerģijas apgādes pakalpojumu  tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar SPRK padomes 2010.gada 14.aprīļa lēmumu Nr.1/7 (prot. Nr.16, 12.p.) “Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”.

Lasīt vairāk

Stacijas ielas 14 dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par mājas renovāciju

27.10.2022.

Stacijas ielas 14 mājas dzīvokļu īpašnieki lēmuši par mājas energoefektivitātes uzlabošanu, kas nozīmē, ka jau tuvākajā laikā arī šajā mājā sāksies būvniecības darbi.

Lasīt vairāk

10.novembrī būs iespēja nodot elektropreces bez maksas

18.10.2022.

10.novembrī Olaines novadā notiks elektropreču savākšanas akcija, kuras ietvaros ikviens novada iedzīvotājs var pieteikt savu adresi elektrotehnikas, elektronikas un metāla bezmaksas izvešanai, zvanot pa tālruni 27255555, vai rakstot uz e-pastu: info@elektropunkts.lv.

Pieteikties akcijai iespējams līdz 3.novembrim.

! Jāņem vērā, ka nododamajām lietām jāatrodas 1.stāva līmenī (piem., privātmāju iedzīvotāji var novietot pie miskastes, daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji - pie ārdurvīm/kāpņu telpas).

Lasīt vairāk

Dzīvokļu īpašnieki var iepazīties ar māju tāmēm un apsaimniekošanas maksu 2023. gadā

14.10.2022.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) informē, ka daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksu 2023.gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem var iepazīties OŪS Namu apsaimniekošanas daļā ( Kūdras ielā 27, 10.kabinetā).

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijas norises grafiks novadā

06.10.2022.

Ir noslēgusies pieteikšanās AS “Olaines ūdens un siltums” organizētajai lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijai Olaines novada apdzīvotajās vietās. Lai atkritumu savākšana noritētu veiksmīgi, AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka akcijas ietvaros brauks tikai pie tiem iedzīvotājiem, kas izmantoja pieteikšanās laiku, ir sazinājušies ar uzņēmumu un ir pieteikuši savu adresi akcijā.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties