Jaunumi

OŪS rēķinus no 29.jūnija nevarēs apmaksāt AS "Industra Bank”

09.06.2021.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka uzņēmuma rēķinus no 29.jūnija nevarēs apmaksāt AS “Industra Bank” klientu apkalpošanas centrā Olainē, Zemgales ielā 37, jo centrs tiks slēgts.

Lasīt vairāk

! Paziņojums par avāriju

08.06.2021.

!!!  AS “Olaines ūdens un siltums” veiktajā siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes laikā notikusi avārija, tādēļ karstā ūdens padeve līdz 10.jūnija plkst. 10:00 būs pārtraukta vairākās dzīvojamās mājās un sabiedriskās ēkās.

Lasīt vairāk

Regulators apstiprinājis zemāku siltumenerģijas tarifu Olainē

08.06.2021.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi AS “Olaines ūdens un siltums” zemākus siltumenerģijas tarifus no 2021.gada 1.jūlija.  Olainē tarifs būs par 0,2% zemāks – 41,69 EUR/MWh (bez PVN).

Lasīt vairāk

Olainē novietots trešais konteiners labdarības ziedojumiem

07.06.2021.

AS "Olaines ūdens un siltums" sadarbībā ar labdarības organizāciju "Dari labu" Olainē novietojusi vēl vienu konteineru, kurā iedzīvotāji var ziedot labdarībai paredzētus tekstila izstrādājumus - apģērbu, gultas veļu, apavus un tml. Koši sarkanais konteiners novietots laukumā pie atkritumu konteineriem pretī mājai Zeiferta ielā 3 un blakus Strazdu ielai.

Lasīt vairāk

8.jūnijā Olainē būs pārtraukta karstā ūdens padeve

07.06.2021.

AS “Olaines ūdens un siltums” otrdien, 8.jūnijā, veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi, tādēļ tiks pārtraukta karstā ūdens padeve Olaines pilsētā. Plānots, ka karstā ūdens padeve būs pārtraukta no plkst.09:00 līdz 20:00.

Lasīt vairāk

Olainē sāksies atkritumu konteineru slēgto novietņu būvniecība

31.05.2021.

Olaines novada atkritumu apsaimniekotājs AS “Olaines ūdens un siltums” šogad, pateicoties jau veiksmīgi realizētiem pilotprojektam Jaunolainē un Gaismās, plāno arī Olainē visos esošajos sadzīves atkritumu konteineru laukumos izbūvēt slēgtas novietnes konteineru izvietošanai.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties