Jaunumi

Maksa par ūdens cirkulāciju vasarā

12.07.2022.

Dzīvokļu īpašnieki Olaines pilsētā nereti vēršas pie apsaimniekotāja AS “Olaines ūdens un Siltums” ar jautājumu par salīdzinoši lielu karstā ūdens cirkulācijas maksu – kāpēc 2022.gada vasaras mēnešos tā pieaugusi?

Lasīt vairāk

Dārzkopības sabiedrības “Liepas” iedzīvotājiem tiks sniegta iespēja saglabāt šķiroto atkritumu laukumu

30.06.2022.

AS “Olaines ūdens un siltums” Atkritumu apsaimniekošanas iecirknis cilvēku ilgstošas bezatbildīgas rīcības dēļ likvidēja šķiroto atkritumu laukumu dārzkopības sabiedrībā “Liepas”.

Lasīt vairāk

12.jūlijā Olainē būs pārtraukta karstā ūdens padeve

28.06.2022.

AS “Olaines ūdens un siltums” otrdien, 12.jūlijā, veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi, tādēļ tiks pārtraukta karstā ūdens padeve Olaines pilsētā. Plānots, ka karstā ūdens padeve būs pārtraukta no plkst.01:00 līdz 20:00.

Lasīt vairāk

!!! Informācija par karstā ūdens atslēgumu NAKTĪS

22.06.2022.

AS "Olaines ūdens un siltums" informē, ka plānoto remontdarbu dēļ katlumājā no 27.jūnija līdz 3.jūlijam laikā no plkst. 23:00 līdz 6:00 būs pārtraukta karstā ūdens padeve VISĀ OLAINES PILSĒTĀ.

Lasīt vairāk

Nelaime nenāk brēkdama - apdrošini savu īpašumu

22.06.2022.

Vasara ir laiks, kad iedzīvotāji savos nekustamajos īpašumos veic dažādus remontus un labiekārtošanas darbus, taču, lai cik skaisti un kvalitatīvi būtu darba rezultāti, tas nenovērš dažādus apstākļus, kas īpašniekiem var radīt neparedzētus zaudējumus ugunsnelaimes, ūdensvada, kanalizācijas vai apkures sistēmu avāriju, dabas stihiju radītu bojājumu vai zādzību dēļ.

Lasīt vairāk

Bezatbildīgas rīcības dēļ slēgs jau otro šķiroto atkritumu laukumu novadā

17.06.2022.

AS "Olaines ūdens un siltums" Atkritumu apsaimniekošanas iecirknis cilvēku bezatbildīgas rīcības dēļ nolēmis likvidēt jau otro šķiroto atkritumu laukumu novadā – šoreiz laukumu dārzkopības sabiedrībā "Liepas".

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties