Noslēdzies iepirkums

20.05.2015.

Noslēdzies iepirkums „Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta “Atkritumu šķirošanas un pārkraušanas centra un dalīto atkritumu savākšanas punkta (laukuma) izveide Olaines pilsētā” (3DP/3.5.1.2.3/13/APIA/CFLA/013)

Lasīt vairāk

Prioritāte – namu renovācija un apsaimniekošana

14.05.2015.

Par pašvaldības uzņēmumu AS "Olaines ūdens un siltums" (OŪS) viedokļi mēdz krasi atšķirties, bet nav noslēpums, ka viena lieta no dažādiem skatpunktiem izskatās atšķirīgi. Šoreiz par uzņēmuma nostāju, darbību un citām aktualitātēm stāsta valdes priekšsēdētājs Mārcis Mazurs.

Lasīt vairāk

Uzstādītas urnas suņu ekskrementiem

28.04.2015.

Aprīlī Olaines novada teritorijā tika uzstādītas 20 urnas suņu ekskrementiem: 17 no tām Olainē un 3 - Jaunolainē. Iedzīvotāji ir aicināti mest tajās sava mājdzīvnieka – suņa vai kaķa ekskrementus, kurus viņi savāc maisiņā pastaigas laikā.

Lasīt vairāk

BEZMAKSAS SEMINĀRS PAR DAUDZDZĪVOKĻU ĒKU RENOVĀCIJAS IESPĒJĀM

14.04.2015.

DAUDZDZĪVOKĻU ĒKU RENOVĀCIJAS IESPĒJAS:

ATNĀC – KLAUSIES – REDZI – UZZINI!!!

BEZMAKSAS SEMINĀRS

Aicināti visi interesenti – daudzdzīvokļu ēku iedzīvotāji un māju vecākie

Lasīt vairāk

No elektroapgādes sistēmas avārijas iedzīvotāji var sevi pasargāt paši

12.03.2015.

Janvāra beigās daudzdzīvokļu mājā Olainē, Zemgales ielā 47 notika elektroapgādes sistēmas avārija, kuras sekas skāra nama piecu dzīvokļu īpašniekus. Ēkas iekšējās elektroapgādes sistēmas pārslodzes rezultātā, atsevišķos dzīvokļos vienlaikus darbojoties vairākām jaudīgām ierīcēm, pārdega viens no vadiem jeb tā saucamais “nulles vads”, kā rezultātā vados radās stipri lielāks spriegums nekā paredzēts, un visas iekārtas, kas tajā brīdī bija ieslēgtas rozetēs, sadega.

Lasīt vairāk

Grēnes ciema iedzīvotāju ievērībai – kā pieslēgt nekustamo īpašumu centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai

24.02.2015.

Noslēgumam tuvojas ERAF projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Olaines novada Grēnes ciemā” (3DP/3.4.1.1.0/13/APIA/CFLA/014) realizācija. Šobrīd jau pilnībā pabeigta ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties