No 2020.gada janvāra mainīsies sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs Olaines novadā

Drukāt
29.11.2019

No 2020.gada 1.janvāra Olaines novadā stāsies spēkā vienotais sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma tarifs 14,30 EUR/m3 bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Tarifa maiņas pamatā ir pamatā ir Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes 2019.gada 28.novembra lēmums, kas apstiprināja jaunus atkritumu poligona "Getliņi" apsaimniekotāja SIA "Getliņi EKO" sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifus.

Olaines novada daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem atkritumu apsaimniekošanas maksa, kas ir par vienu deklarēto personu, pieaugs vidēji par aptuveni 7 centiem. Savukārt tiem atkritumu radītājiem, kas savos īpašumos izmanto standarta konteinerus (0,24m3) vienai izvešanas reizei izmaksas pieaugs no 4,07 EUR uz 4,16 EUR.

Jaunais tarifs attieksies uz tiem komersantiem un individuālajiem atkritumu piegādātājiem, kas nodod nešķirotus sadzīves atkritumus apglabāšanai poligonā "Getliņi" - Rīgas pilsētas un Pierīgas atkritumu apsaimniekošanas reģionu.

Olaines novadā sadzīves atkritumu apsaimniekošanu īsteno pašvaldības uzņēmums AS “Olaines ūdens un siltums”. Ikvienai mājsaimniecībai un juridiskai personai  ir jābūt noslēgtam līgumam par atkritumu apsaimniekošanu.

Iedzīvotāji ir aicināti šķirot atkritumus un saudzēt apkārtējo vidi!

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties