Jaunumi

Uzstādītas urnas suņu ekskrementiem

28.04.2015.

Aprīlī Olaines novada teritorijā tika uzstādītas 20 urnas suņu ekskrementiem: 17 no tām Olainē un 3 - Jaunolainē. Iedzīvotāji ir aicināti mest tajās sava mājdzīvnieka – suņa vai kaķa ekskrementus, kurus viņi savāc maisiņā pastaigas laikā.

Lasīt vairāk

BEZMAKSAS SEMINĀRS PAR DAUDZDZĪVOKĻU ĒKU RENOVĀCIJAS IESPĒJĀM

14.04.2015.

DAUDZDZĪVOKĻU ĒKU RENOVĀCIJAS IESPĒJAS:

ATNĀC – KLAUSIES – REDZI – UZZINI!!!

BEZMAKSAS SEMINĀRS

Aicināti visi interesenti – daudzdzīvokļu ēku iedzīvotāji un māju vecākie

Lasīt vairāk

No elektroapgādes sistēmas avārijas iedzīvotāji var sevi pasargāt paši

12.03.2015.

Janvāra beigās daudzdzīvokļu mājā Olainē, Zemgales ielā 47 notika elektroapgādes sistēmas avārija, kuras sekas skāra nama piecu dzīvokļu īpašniekus. Ēkas iekšējās elektroapgādes sistēmas pārslodzes rezultātā, atsevišķos dzīvokļos vienlaikus darbojoties vairākām jaudīgām ierīcēm, pārdega viens no vadiem jeb tā saucamais “nulles vads”, kā rezultātā vados radās stipri lielāks spriegums nekā paredzēts, un visas iekārtas, kas tajā brīdī bija ieslēgtas rozetēs, sadega.

Lasīt vairāk

Grēnes ciema iedzīvotāju ievērībai – kā pieslēgt nekustamo īpašumu centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai

24.02.2015.

Noslēgumam tuvojas ERAF projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Olaines novada Grēnes ciemā” (3DP/3.4.1.1.0/13/APIA/CFLA/014) realizācija. Šobrīd jau pilnībā pabeigta ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve.

Lasīt vairāk

Arī tuvākā nākotnē prognozē siltumenerģijas tarifu samazinājumu

23.01.2015.

Jaunais gads iesācies ar visai nejauku ziemu, kas biežāk pārsteidz ar lietu, nevis ar sniegu, kā arī ar ziņām, ka dažādu globālu notikumu ietekmē Latvijā gaidāms apkures cenu samazinājums, ko apliecina arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiski paustais paziņojums.

Lasīt vairāk

Stājies spēkā samazinātais siltumenerģijas apgādes tarifs

09.12.2014.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija ir apstiprinājusi AS „Olaines ūdens un siltums” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu, kas zemāks nekā iepriekšējā apkures sezonā.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties