OŪS un Zeiferti pievērš papildus uzmanību māju koplietošanas telpu dezinfekcijai

Drukāt
20.03.2020

AS “Olaines ūdens un siltums” un SIA "Zeiferti" sāk dezinfekcijas pasākumus apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju koplietošanas telpās, ņemot vērā Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju un ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus telpu tīrīšanai. Dezinfekcijas pasākumiem tiks izmantoti rūpnieciski izgatavoti dezinfekcijas līdzekļi, kā arī hlora šķīdums ūdenī.

Rūpēs par iedzīvotājiem, lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatīšanās riskus, AS “Olaines ūdens un siltums” mazgās daudzdzīvokļu māju kāpņu telpu grīdas, izmantojot papildus dezinfekcijas līdzekļus pie jau ierastajiem tīrīšanas līdzekļiem.

Tāpat sētnieki dezinficēs kāpņu telpu durvju rokturus, kāpņu lenterus, lifta pogas.

Sētniekiem, kas ārkārtas apstākļos veiks papildus darbus, uzņēmums nodrošinās individuālos aizsardzības/higiēnas līdzekļus kā arī papildu līdzekļus dezinfekcijas nodrošināšanai.

AS “Olaines ūdens un siltums” aicina daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus higiēnas un drošības nolūkos izvairīties turēt koplietošanas telpās velosipēdus, bērnu ratus un citus priekšmetus, ar kuriem varētu viegli pārnēsāt infekcijas un kam pieskaras cilvēku rokas.

Sētnieki centīsies iespēju robežās tīrīšanas pasākumus realizēt agrās rīta vai vēlās vakarā stundās, kad koplietošanas telpās ir mazāka cilvēku plūsma.

Cienīsim sētnieku darbu šajā krīzes situācijā un būsim atbildīgi pret sevi un līdzcilvēkiem!

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties