No 1.jūnija mainās AS "Olaines ūdens un siltums" klientu pieņemšanas laiks

30.05.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka no 2023.gada 1.jūnija mainās uzņēmuma nodaļu speciālistu klientu pieņemšanas laiks klātienē. Klienti klātienē turpmāk tiks gaidīti pirmdienās no plkst. 14.00 līdz 18.00.

Lasīt vairāk

Dzīvokļu īpašniekiem mājas lieta ir pieejama Būvniecības informācijas sistēmā

18.05.2023.

Mājas lietas Būvniecības informācijas sistēmā (BIS) ir digitāla krātuve, kurā tiek attēloti un uzturēti ar konkrētās dzīvojamās mājas pārvaldīšanu un uzturēšanu saistītie dati, informācija un dokumenti.

Lasīt vairāk

SEB banka par 1,8 miljoniem eiro finansēs AS “Olaines ūdens un siltums” katlumājas būvniecības projektu

17.05.2023.

SEB banka piešķīrusi finansējumu 1,820 miljonu eiro apmērā AS “Olaines ūdens un siltums” moduļu šķeldas katlumājas būvniecībai ar mērķi samazināt atkarību no dabasgāzes kurināmā.

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijas norises grafiks novadā

11.05.2023.

Ir noslēgusies pieteikšanās AS “Olaines ūdens un siltums” organizētajai lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijai Olaines novada apdzīvotajās vietās. Lai atkritumu savākšana noritētu veiksmīgi, AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka akcijas ietvaros brauks tikai pie tiem iedzīvotājiem, kas izmantoja pieteikšanās laiku, ir sazinājušies ar uzņēmumu un ir pieteikuši savu adresi akcijā.

Lasīt vairāk

Daudzdzīvokļu mājās notiks apkures sistēmu hidrauliskās pārbaudes

09.05.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” sāk daudzdzīvokļu māju apkures sistēmu hidrauliskās pārbaudes, kas ir profilaktisks pasākums, lai pienācīgi sagatavotos nākamajai apkures sezonai.

 

Lasīt vairāk

Šonedēļ vēl var pieteikties lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijai

03.05.2023.

(atkārtota ziņa)

AS “Olaines ūdens un siltums” organizē lielgabarīta atkritumu izvešanas akciju šādās apdzīvotajās vietās Olaines novadā:

Dāvi, Gaismas, Galiņi, Grēnes, Ielejas, Jāņupe, Lubauši, Medemciems, Pārolaine, Pēternieki, Rājumi, Stīpnieki, Stūnīši, Uzvaras Līdums, Vaivadi, Virši, Ezītis.

Akcija norisināsies no 15.maija līdz 21 .maijam (ieskaitot).

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties