Ekonomikas ministrijas aicinājums daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un apsaimniekotājiem

01.04.2020.

Lai ievērotu distancēšanos un ierobežotu Covid-19 izplatību, daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji aicināti atturēties no liftu un citu koplietošanas telpu izmantošanas, informē Ekonomikas ministrija.

Lasīt vairāk

Ārkārtējās situācijas laikā ir atlikta ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšana

31.03.2020.

Ekonomikas ministrija informē, ka ar mērķi ierobežot vīrusa Covid-19 izplatību un sekmēt nepieciešamo drošības pasākumu ievērošanu, uz Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas laiku nebūs nepieciešams nodrošināt piekļuvi dzīvokļos esošajiem ūdens patēriņa skaitītājiem un citiem skaitītājiem (arī siltuma maksas sadalītājiem), kas nav komercskaitītāji, un veikt to nomaiņu vai atkārtoto vai pirmstermiņa verificēšanu. Par to 2020. gada 31. marta sēdē lēma Ministru kabinets.

Lasīt vairāk

Atgādinājums klientiem - neaizmirsti nodot ūdensskaitītāju rādījumus

26.03.2020.

Tā kā ir pienākusi mēneša izskaņa, AS “Olaines ūdens un siltums” vēlas atgādināt saviem klientiem, ka ir jānodod ūdensskaitītāju rādījumi un šobrīd visvienkāršākais un drošākais veids kā to izdarīt - iesniegt rādījumus elektroniski! Otra iespēja -  iesniegt rādījumus uz papīra veidlapas. Jebkurā gadījumā - skaitītāju rādījumi ir jānodod katru mēnesi.

Lasīt vairāk

Olaines novada daudzdzīvokļu namu pārvaldniekiem dezinfekcijas līdzekļus piegādā SIA "Olaines ķīmiskā rūpnīca BIOLARS"

25.03.2020.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) un SIA “Zeiferti” krīzes apstākļos radis veiksmīgu sadarbību ar vietējo uzņēmumu  - Olaines ķīmisko rūpnīcu “BIOLARS”.

Lasīt vairāk

AS "Olaines ūdens un siltums" un SIA "Zeiferti" arī ārkārtas apstākļos turpina sniegt pakalpojumus

23.03.2020.

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) un SIA "Zeiferti"  pateicas saviem klientiem, kas ar izpratni spējuši pieņemt jauno dienas kārtību, kas ir izaicinājums pilnīgi viesiem – gan pakalpojumu saņēmējiem, gan sniedzējiem.

Aktuālā informācija 23.03.2020.

Lasīt vairāk

OŪS un Zeiferti pievērš papildus uzmanību māju koplietošanas telpu dezinfekcijai

20.03.2020.

AS “Olaines ūdens un siltums” un SIA "Zeiferti" sāk dezinfekcijas pasākumus apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju koplietošanas telpās, ņemot vērā Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju un ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus telpu tīrīšanai. Dezinfekcijas pasākumiem tiks izmantoti rūpnieciski izgatavoti dezinfekcijas līdzekļi, kā arī hlora šķīdums ūdenī.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties