Namu apsaimniekošanas daļas aktualitātes (3)

09.04.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” Namu apsaimniekošanas nodaļa turpina realizēt un plānot dažādus remontdarbus daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās.

Lasīt vairāk

Parka ielas 13 dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par mājas renovāciju

08.04.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” apsaimniekotās daudzdzīvokļu mājas Olainē, Parka ielā 13 dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par savas mājas renovāciju jaunajā atbalsta programmā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai, kas tiek īstenota Eiropas Savienības (ES) Atjaunošanas un noturības mehānisma (turpmāk – ANM) ietvarā. Vidējais siltumenerģijas patēriņš apkurei gadā Parka ielā 13 līdz šim bija 120,41 kWh/m2, savukārt pēc projekta īstenošanas plānotais apjoms ir 54,58 kWh/m2, līdz ar to apkurei ietaupījums pēc energoaudita datiem sasniegs 54,67%.

Lasīt vairāk

Jaunās renovācijas programmas ietvaros renovēs arī deviņstāvu māju Parka ielā 1

04.04.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” apsaimniekotās daudzdzīvokļu mājas Olainē, Parka ielā 1 dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par savas mājas renovāciju jaunajā atbalsta programmā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai, kas tiek īstenota Eiropas Savienības (ES) Atjaunošanas un noturības mehānisma (turpmāk – ANM) ietvarā. Vidējais siltumenerģijas patēriņš apkurei gadā Parka ielā 1 līdz šim bija 119,46 kWh/m2, savukārt pēc projekta īstenošanas plānotais apjoms ir 63,32 kWh/m2, līdz ar to apkurei ietaupījums pēc energoaudita datiem sasniegs 46,99%.

Lasīt vairāk

Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmas ietvaros plānots renovēt māju Meža ielā 18

03.04.2024.

Daudzdzīvokļu mājas Meža ielā 18, Jaunolainē dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par dalību jaunajā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmā, kas tiek īstenota Eiropas Savienības (ES) Atjaunošanas un noturības mehānisma (turpmāk – ANM) ietvarā. Vidējais apkures siltumenerģijas patēriņš gadā līdz šim bija 107,26 kWh/m2, savukārt pēc projekta īstenošanas plānotais apjoms ir 48,3 kWh/m2, līdz ar to apkurei ietaupījums pēc energoaudita datiem sasniegs 54,97%.

Lasīt vairāk

Olaines novadā maijā varētu mainīties siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi

02.04.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka ir sagatavots un iesniegts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) apstiprināšanai jauns Olaines pilsētas un Pārolaines ciema siltumenerģijas apgādes pakalpojumu noteiktā tarifa aprēķins. Jaunais tarifs ir 66,19  EUR/MWh, kas ir par 26,2% mazāks kā no 2023.gada 1.decembra spēkā esošais.

Lasīt vairāk

Īpašnieki nolēmuši renovēt daudzdzīvokļu māju Zemgales ielā 28

02.04.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” apsaimniekotās daudzdzīvokļu mājas Olainē, Zemgales ielā 28 dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par savas mājas renovāciju jaunajā atbalsta programmā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai, kas tiek īstenota Eiropas Savienības (ES) Atjaunošanas un noturības mehānisma (turpmāk – ANM) ietvarā.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties