Apsaimniekotāji turpina darbu ārkārtas apstākļos

12.05.2020.

Valdība ārkārtas situāciju saistībā ar Covid - 19 pagarinājusi līdz 2020.gada 9.jūnijam, Olaines novada apsaimniekotaji  AS "Olaines ūdens un siltums" un SIA "Zeiferti" turpina sniegt savus pakalpojumus noteiktā režīmā un ievērojot piesardzības pasākumus.

Lasīt vairāk

Olaines un Jaunolaines daudzdzīvokļu mājās sāks atslēgt siltumapgādi

05.05.2020.

Pieaugot diennakts vidējai gaisa temperatūrai, no 5.maija tiks sākta centralizētās siltumapgādes pakalpojumu pārtraukšana AS "Olaines ūdens un siltums" apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās.

Lasīt vairāk

No Stacijas ielas laukuma sadzīves atkritumus izvedīs biežāk

30.04.2020.

AS "Olaines ūdens un siltums" laikā, kad cilvēki daudz vairāk laika pavada mājās, kā arī uzkopj savus mājokļus, atbrīvojoties no daudzām lietām, un ikdienā izmesto atkritumu apjoms ir ievērojami pieaudzis - nolēmusi mainīt atkritumu izvešanas grafiku Stacijas ielas sadzīves atkritumu laukumā.

Lasīt vairāk

Siltumenerģijas tarifs no jūnija samazināsies par 8,9%

29.04.2020.

Ņemot vērā dabasgāzes un iepirktās siltumenerģijas cenas izmaiņas, AS „Olaines ūdens un siltums” Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) ir sagatavojusi un iesniegusi jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifa aprēķinu. Jaunais tarifs ir 43,48 EUR/MWh, kas ir par 8,9 % mazāks kā iepriekš apstiprinātais, un tas stāsies spēkā no 2020.gada 1.jūnija.

 

Lasīt vairāk

Latvijā sācies meža ugunsnedrošais periods

27.04.2020.

Latvijā no 24.aprīļa ir sācies meža ugunsnedrošais periods, informē Rīgas reģionālā virsmežniecība. Meža ugunsnedrošajā periodā, uzturoties mežā, visiem iedzīvotājiem ir jāievēro ugunsdrošības prasības.

Lasīt vairāk

No 1. jūnija AS “Olaines ūdens un siltums” būs jauni siltumenerģijas tarifi

20.04.2020.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi AS  “Olaines ūdens un siltums” jaunus siltumenerģijas pakalpojumu tarifus. Gala tarifs lietotājiem no 1. jūnija būs 47,74 EUR/MWh, kas ir pieaugums par 2,8% jeb 1,29 EUR/MWh.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties