Renovācija sākusies arī Zemgales ielā 43

27.02.2020.

Arī Zemgales ielas 43 daudzdzīvokļu mājas īpašnieki spējuši vienoties par savas mājas energoefektivitātes uzlabošanu, tāpēc februārī sākti pirmie būvniecības darbi.

Lasīt vairāk

Ūdensskaitītāju rādījumus jāfiksē un jāiesniedz katru mēnesi

25.02.2020.

Tā kā mēneša izskaņa ir laiks, kad AS “Olaines ūdens un siltums” klientiem ir jānodod ūdensskaitītāju rādījumi, atgādinām, ka ir divas iespējas, kā to izdarīt - elektroniski un iesniedzot rādījumus uz papīra veidlapas. Jebkurā gadījumā skaitītāju rādījumi ir jānodod katru mēnesi.

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumus Stūnīšos un Jaunolainē varēs nodot 22.februārī

17.02.2020.

Sestdien, 22.februārī, Jaunolainē un Stūnīšos iedzīvotāji varēs izmest lielgabarīta atkritumus. Stūnīšos būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Gaismas ielas 6 sadzīves atkritumu laukuma laikā no plkst. 15:00 līdz 16:30, savukārt Jaunolainē būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Meža un Pionieru ielas sadzīves atkritumu laukumiem.

Lasīt vairāk

Jaunolaines daudzdzīvokļu mājās ievērojami uzlabota energoefektivitāte

07.02.2020.

2019.gadā Olaines novadā energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi tika īstenoti vairākās SIA “Zeiferti” apsaimniekotajās mājās.

Lasīt vairāk

Atgādinājums par kopīpāšuma telpu lietošanas noteikumiem

04.02.2020.

Pārvaldnieks AS "Olaines ūdens un siltums" daudzdzīvokļu mājās ir izvietojis informatīvus materiālus, lai atgādinātu dzīvokļu iemītniekiem - kārtība un drošība koplietošanas telpās ir visu mājas iedzīvotāju pienākums un atbildība, kas noteikta arī normatīvajos aktos.

Lasīt vairāk

Informācija par "Olaines ūdens un siltums" izsniegtajām atļaujām transportlīdzekļu novietošanai

31.01.2020.

Olaines novadā daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieku kopības aizvien biežāk pieņem lēmumu par ceļazīmju uzstādīšanu, kas aizliedz transporta līdzekļu novietošanu pie daudzdzīvokļu mājām bez speciāli izsniegtām AS “Olaines ūdens un siltums” atļaujām.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties