Klientu pieņemšanas kārtība jūlijā

30.06.2020.

AS “Olaines ūdens un siltums” tāpat kā vasaras sākumā arī jūlijā turpinās klientus klātienē pieņemt pirmdienās un ceturtdienās.

Lasīt vairāk

Ārkārtējās situācijas laikā atlikto skaitītāju verificēšanu varēs veikt līdz 10. septembrim

19.06.2020.

Ekonomikas ministrija (EM) atgādina, ka līdz ar ārkārtējās situācijas termiņa beigām, tiek atsāktas skaitītāju pārbaudes, nomaiņa un atkārtotā verificēšana, tādēļ aicina dzīvojamo māju iedzīvotājus nodrošināt piekļuvi dzīvokļos esošajiem skaitītājiem.

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumus Stūnīšos un Jaunolainē varēs nodot 27. jūnijā

19.06.2020.

Sestdien, 27.jūnijā, Jaunolainē un Stūnīšos iedzīvotāji varēs izmest lielgabarīta atkritumus. Stūnīšos būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Gaismas ielas 6 sadzīves atkritumu laukuma laikā no plkst. 15:00 līdz 16:30, savukārt Jaunolainē būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Meža un Pionieru ielas sadzīves atkritumu laukumiem.

Lasīt vairāk

Jūnijā AS "Olaines ūdens un siltums" ir zemākais siltumenerģijas tarifs starp lielākajām Latvijas pilsētām

15.06.2020.

Kā liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) sniegtā informācija, SPRK apstiprinātas izmaiņas AS "Olaines ūdens un siltums" siltumenerģijas tarifos. No 1. jūnija siltumenerģijas tarifs ir par 9,1% jeb 4,35 EUR/MWh zemāks – 43,39 EUR/MWh (bez PVN), kas zemākais siltumenerģijas tarifs starp lielākajām Latvijas pilsētām.

Lasīt vairāk

Piesakies Vislatvijas “Elektronikas šķiratlonam” Olaines novadā un laimē balvas!

13.06.2020.
Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu un veikaliem “top!” šķirošanas kampaņā Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” aicina Olaines novada iedzīvotājus līdz 22.jūnijam pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties kampaņā, iedzīvotājiem būs iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā.
Lasīt vairāk

16. jūnijā Olainē būs pārtraukta karstā ūdens padeve

12.06.2020.

16.jūnijā AS "Olaines ūdens un siltums" veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi, kuras laikā no plkst. 1:00 līdz 20:00 pilsētā būs pārtraukta karstā ūdens padeve.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties