Renovācijas projektu skaita ziņā Olaines novads - viens no aktīvākajiem Latvijā

05.03.2019.

Interese par ēku siltināšanu ir liela un galvenokārt (līdz šim) no reģioniem, un šobrīd aktīvākās pašvaldības šajā jomā ir Liepāja, Valmiera, Cēsis, Salaspils un Olaine, februāra izskaņā diskusijā "Kā, renovējot, dzīvot siltāk?" uzsvēra AS "Attīstības finanšu institūcija "Altum" ("Altum") Energoefektivitātes programmu departamenta vadītājs Ingus Salmiņš.

Lasīt vairāk

Uzņēmumam “Olaines ūdens un siltums” februārī aprit 25 gadi!

25.02.2019.

Februārī, kad savu dzimšanas dienu svin Olaines pilsēta, jubilejas mēnesis ir arī pašvaldības akciju sabiedrībai “Olaines ūdens un siltums”, kurai šogad aprit 25 gadi.

Lasīt vairāk

Jaunolainē trīs mājās Meža ielā sākta renovācija

24.01.2019.

Šoziem Jaunolainē energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi sākti trīs daudzdzīvokļu mājās - Meža 4, Meža 10 un Meža 16, kas nozīmē, ka jau nākamajā apkures sezonā šo māju saimnieki ievērojami ietaupīs līdzekļus par apkuri un dzīvos vizuāli sakārtotās, siltās mājās.

Lasīt vairāk

Olainē turpinās ES finansētā maģistrālo siltumtīklu rekonstrukcija

23.01.2019.

AS „Olaines ūdens un siltums” turpina aktīvi īstenot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta (Nr.4.3.1.0/17/A/079) realizāciju siltuma pārvades sistēmas efektivitātes paaugstināšanai Olaines pilsētā. Projekta mērķis ir uzlabot Olaines pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmas energoefektivitāti, atjaunojot un rekonstruējot maģistrālos siltumtīklus.

Lasīt vairāk

Uzaicinājums iesniegt cenu piedāvājumu par ēkas renovācijas būvprojekta izstrādi

22.01.2019.

AS “Olaines ūdens un siltums” uzaicina iesniegt cenu piedāvājumu par dzīvojamās ēkas Zemgales iela 14, Olainē energoefektivitātes paaugstināšanas būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību, atbilstoši cenu aptaujas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Šogad renovēs arī māju Stacijas ielā 22

22.01.2019.

2018.gada 20.septembrī AS "Olaines ūdens un siltums" parakstīja līgumu ar Attīstības finanšu institūciju ALTUM par Eiropas Savienības finansējuma piešķiršanu 255 960,51 eiro no Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Stacijas ielā 22, Olainē energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošanai.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties