Jaunumi

Šķiro atkritumus un maksā mazāk!

02.02.2017.

Atgādinām, ka sadzīves atkritumiem un ražošanas atkritumiem, kas nav uzskatāmi par bīstamiem, Dabas resursu nodokļa (DRN) likme par tonnas apglabāšanu 2018.gadā palielināsies un būs - 35 eiro, 2019.gadā - 43 eiro un 2020.gadā - 50 eiro. AS "Olaines ūdens un siltums" vēlas atgādināt, ka saglabāt esošo tarifu atkritumu apsaimniekošanā novadā nebūs iespējams, ja iedzīvotāji nemainīs savus paradumus. Tāpēc iedzīvotāji ir aicināti pēc iespējas vairāk šķirot atkritumus. Šobrīd Olaines pilsētas teritorijā sadzīves atkritumu konteineru laukumos izvietoti arī šķirošanas konteineri papīram, kartonam un plastmasai, kā arī visos sadzīves atkritumu dalītās vākšanas punktos ir izvietoti konteineri izlietotajiem STIKLA iepakojumiem.

Lasīt vairāk

Ūdens patēriņa starpība - kā tā veidojas un kā to samazināt

26.01.2017.

Ekonomikas ministrija ir apkopojusi saņemtos jautājumus saistībā ar norēķiniem par ūdens pakalpojumiem dzīvojamās mājās un sagatavojusi informāciju par ūdens patēriņa uzskaites un ūdens patēriņa starpības samaksas jautājumiem daudzzīvokļu namos.

Lasīt vairāk

Siltumenerģijas tarifs Olainē februārī un martā varētu nedaudz pieaugt

25.01.2017.

Olaines siltumapgādes uzņēmuma AS “Olaines ūdens un siltums” siltumenerģijas tarifs Olaines pilsētā februārī un martā varētu nedaudz pieaugt, salīdzinot ar janvāra tarifu.

Lasīt vairāk

Maksa par atkritumu izvešanu būs atkarīga no paraduma un vēlmes šķirot atkritumus

19.01.2017.

Daudzās pašvaldībās mājokļu īpašniekiem 2017.gads ieviesis izmaiņas maksājumos, jo no 2017.gada ir paaugstināta dabas resursu nodokļa (DRN) likme atkritumiem un dzeramajam ūdenim.

Lasīt vairāk

Dzīvokļu īpašniekiem jauni pienākumi un iespējas rūpēties par īpašumu

18.01.2017.

Janvārī saņemtajos rēķinos no AS “Olaines ūdens un siltums” dzīvokļu īpašnieki noteikti pamanīja jaunu ailīti “Uzkrājumi remontdarbiem”, kas pamatojama ar Dzīvokļa īpašuma likuma grozījumiem, kas ir spēkā no 2017. gada.

Lasīt vairāk

Apstiprināts pirmais daudzdzīvokļu māju renovācijas projekts Olainē

17.01.2017.

Attīstības finanšu institūcija “Altum” apstiprinājusi pirmo projektu valsts atbalsta saņemšanai daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas programmā Olainē, proti, renovācijas projekts apstiprināts piecu stāvu dzīvojamai mājai ar 55 dzīvokļiem Kūdras ielā 3, un mājas dzīvokļu īpašnieku pilnvarotais projekta īstenotājs ir AS “Olaines ūdens un siltums”.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties