Jaunumi

Par ūdenssaimniecības, iekšpagalmu un ceļu infrastruktūras attīstību Olaines novadā

14.10.2015.

Lai uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un rūpētos par cilvēku drošību arī diennakts tumšajā laikā, Olaines novadā šogad veiksmīgi īstenoti dvairāki novada attīstības projekti: pie gājēju pārejām uzstādīti spoži gaismekļi, tiek labiekārtoti daudzdzīvokļu namu pagalmi, vairākos ciemos attīstīta ūdenssaimniecība.

Lasīt vairāk

Uzzini, kāpēc dzīve renovētā mājā ir siltāka un lētāka

13.10.2015.

Olaines novada dzīvojamo māju fondu veido 149 daudzdzīvokļu nami, kas būvēti pagājušā gadsimta vidū. Šobrīd mājas ir fiziski un vizuāli novecojušas, un to siltumnoturība ir ļoti zema. Tie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc novada pašvaldība kopā ar namu apsaimniekotājiem Olaines novadā - a/s "Olaines ūdens un siltums" un SIA "Zeiferti" aicina iedzīvotājus arvien aktīvāk iesaistīties daudzdzīvokļu māju renovācijā.

 

Lasīt vairāk

Piedāvā darbu!!!

08.10.2015.

A/S "Olaines ūdens un siltums" piedāvā darbu šoferim. Darbs uz autopacēlāja un atkritumu mašīnas. Prasības - B, C kategorijas autovadītāja apliecība, vēlams arī traktorista tiesības.

Sīkāka informācija, zvanot 25425911

Lasīt vairāk

Šonedēļ “Olaines ūdens un siltums” sāk apkures sezonu

06.10.2015.

a/s “Olaines ūdens un siltums” informē, ka 8.oktobrī plāno sākt apkures sezonu, pakāpeniski pieslēdzot centralizēto siltumapgādi Olaines daudzdzīvokļu mājām.

Lasīt vairāk

Novada siltumapgādes uzņēmumi apkures sezonai ir gatavi; apkures tarifs Olainē samazinājies par aptuveni 23%

30.09.2015.

Apkures tarifi Olaines pilsētā, salīdzinot pērnā gada septembri un šā gada septembri, kļuvuši par aptuveni 23% mazāki. Apkures tarifu samazināšanos var izskaidrot ar gāzes cenas izmaiņām, proti, "Olaines ūdens un siltums" pērn septembrī par piegādāto siltumenerģiju piemēroja cenu - 64,9 eiro par megavatstundu, bet šogad septembrī - 49,4 eiro par megavatstundu. Siltumenerģijas ražošana jaunajā apkures sezonā, tāpat kā iepriekš, tiks nodrošināta, ekspluatējot automatizēto gāzes katlumāju un konteinera tipa katlumāju ar 26, 4 megavatu kopējo jaudu.

Lasīt vairāk

AS „Sadales tīkls” aicina ievērot drošību, veicot saimnieciskos darbus elektrolīniju tuvumā

30.09.2015.

AS „Sadales tīkls” aicina saimniecisko darbu veicējus rūpēties par savu un apkārtējo drošību un ievērot elektrodrošības noteikumus – saskaņot darbus elektrolīniju aizsargjoslās un gaisvadu elektrolīniju tuvumā nestrādāt ar tehniku, kuras augstums no zemes virsmas pārsniedz 4,5 metrus.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties