Jaunumi

Noskaidroti labākie sētnieki

22.12.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” pateicas visiem novadniekiem, kuri ar savu balsi izteica viedokli akcijā "Paldies sētniekam".

Apkopojot saņemtās balsis, Jaunolaines iedzīvotāji par labāko atzinuši sētnieci Žannu Leimani, savukārt olainieši kā centīgākos minējuši Arti Šķerbergu un Marinu Gaņičkinu.

Lasīt vairāk

Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmas 2022-2026 ietvaros plānots renovēt māju Stacijas ielā 10

19.12.2023.

Daudzdzīvokļu mājas Stacijas ielā 10, Olainē dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par dalību jaunajā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmā, kas tiek īstenota Eiropas Savienības (ES) Atjaunošanas un noturības mehānisma (turpmāk – ANM) ietvarā.

Lasīt vairāk

Skolas ielas 2 dzīvokļu īpašnieki lēmuši par mājas renovāciju

14.12.2023.

AS “Olaines ūdens un siltums” apsaimniekotās daudzdzīvokļu mājas Olainē, Skolas ielā 2 dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par savas mājas renovāciju jaunajā atbalsta programmā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai, kas tiek īstenota Eiropas Savienības (ES) Atjaunošanas un noturības mehānisma (turpmāk – ANM) ietvarā.

Lasīt vairāk

Pasaki paldies sētniekam!

13.12.2023.

Kamēr ikdienā lielākā daļa iedzīvotāju vēl saldi guļ, kāds rīta agrumā jau ir uzkopis telpas un nošķūrējis sniegu pie mājas. Šie darbiņi, kas ikdienā jau kļuvuši tik pašsaprotami, nereti paliek nemanīti un nenovērtēti.

Lasīt vairāk

Ziema – ne tikai skaista, bet arī pārbaudījums

01.12.2023.

Ziema ir ne tikai skaists gadalaiks, bet arī pārbaudījums – fiziskai izturībai un cilvēciskai iecietībai. Ziema šogad sākusies ar ārkārtas apstākļiem, kad sniega segas biezums pieaug tik ātri, ka pret šo dabas parādību cilvēks ar lāpstu un cilvēks traktorā var vien pielāgoties spēles noteikumiem.

Lasīt vairāk

Decembrī Jaunolaines iedzīvotāji lielgabarīta atkritumus varēs izmest 9.decembrī

01.12.2023.

Sestdien, 9.decembrī, Jaunolainē iedzīvotāji varēs izmest lielgabarīta atkritumus pie Meža un Pionieru ielas sadzīves atkritumu laukumiem.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties