Jaunumi

Ārkārtējās situācijas laikā ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšana nenotiek

21.10.2021.

Ņemot vērā Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, AS “Olaines ūdens un siltums” saviem klientiem atgādina, ka šajā periodā, kamēr valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis, ūdens patēriņa skaitītāju nomaiņa ir pārcelta un “Olaines ūdens un siltums” Kontroles daļa pēc ārkārtas situācijas atcelšanas vai noteikumu maiņas sazināsies ar tiem klientiem, kuru īpašumos ir jāmaina ūdens skaitītāji.

Lasīt vairāk

Informācija klientiem - notikusi avārija ūdens sagatavošanas stacijā

19.10.2021.

Otrdien, 19.oktobrī, AS "Olaines ūdens un siltums" ūdens sagatavošanas stacijā noticis ūdens maģistrālā pievada cauruļvada plīsums, tāpēc visi uzņēmuma klienti un iedzīvotāji aicināti līdz avārijas seku novēršanai uzturā lietot vārītu ūdeni.

Lasīt vairāk

Parka ielas 11 dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par mājas renovāciju

27.09.2021.

Šogad energoefektivitātes uzlabošanas darbi sāksies arī AS "Olaines ūdens un siltums" apsaimniekotajā mājā Parka ielā 11.

Lasīt vairāk

Siltumapgādes uzņēmumi gatavi sākt apkures sezonu

21.09.2021.

Šoruden agrāk nekā ierasts gaisa temperatūra Latvijā pazeminājusies līdz līmenim, kad tradicionāli sāk apkuri, tāpēc AS “Olaines ūdens un siltums”, kā arī SIA  “Zeiferti” vēlas informēt klientus, ka uzņēmumi apkures sezonai ir gatavi, taču lēmums par apkures sezonas sākšanu ir pašu iedzīvotāju ziņā – lai pieslēgtu apkuri agrāk, klientiem jāvēršas pie apsaimniekotāja. Ņemot vērā meteoroloģiskos apstākļus un laika prognozes, apkures sezonu centralizēti Olainē plānots pakāpeniski uzsākt 27.septembrī.

Lasīt vairāk

Darbu sāk jaunas atkritumu savākšanas automašīnas

16.09.2021.

Jau šonedēļ Olaines pilsētas ielās savās ikdienas darba gaitās dosies AS  “Olaines ūdens un siltums” Atkritumu apsaimniekošanas iecirkņa jaunās atkritumu savākšanas automašīnas.

Lasīt vairāk

Parka ielas 7 iedzīvotāji nobalsojuši par renovācijas darbu sākšanu

27.07.2021.

Jau šoruden energoefektivitātes uzlabošanas darbi sāksies arī AS "Olaines ūdens un siltums" apsaimniekotajā mājā Parka ielā 7.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties