Jaunumi

Bioloģisko atkritumu šķirošanas iespējas Olainē un novadā

23.05.2024.

Tā kā jautājums par iespēju šķirot bioloģiskos atkritumus ir aktuāls daudziem novada iedzīvotājiem, AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka pie visiem sadzīves atkritumu laukumiem Olainē, Jaunolainē un Stūnīšos 2024.gada jūnijā plānots uzstādīt konteinerus bioloģisko atkritumu izmešanai.

Lasīt vairāk

Sadzīves atkritumu laukumu izvietojums Olainē un novadā

22.05.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” ieviešot jauno sadzīves atkritumu apsaimniekošanas kārtību, slēdzot atkritumu laukumus un aprīkojot tos ar kodu atslēgām, vēlas informēt iedzīvotājus, kurā laukumā, atkarībā no viņu dzīvesvietas, turpmāk būs jāizmet sadzīves atkritumi.

Lasīt vairāk

Aktuālais par siltumenerģijas tarifiem

14.05.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” aicina iepzīties ar spēkā esošajiem siltumenerģijas tarifiem Olaines pilsētā un novadā, kā arī iepazīties ar informāciju par citu siltumapgādes uzņēmumu noteiktajiem šobrīd spēkā esošajiem tarifiem.

Lasīt vairāk

Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijas norises grafiks novadā

10.05.2024.

Ir noslēgusies pieteikšanās AS “Olaines ūdens un siltums” organizētajai lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijai Olaines novada apdzīvotajās vietās. Lai atkritumu savākšana noritētu veiksmīgi, AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka akcijas ietvaros brauks tikai pie tiem iedzīvotājiem, kas izmantoja pieteikšanās laiku, ir sazinājušies ar uzņēmumu un ir pieteikuši savu adresi akcijā.

Lasīt vairāk

Renovācija šogad sāksies arī deviņstāvu mājā Zemgales ielā 41

08.05.2024.

AS “Olaines ūdens un siltums” apsaimniekotās daudzdzīvokļu mājas Olainē, Zemgales ielā 41dzīvokļu īpašnieki nobalsojuši par savas mājas renovāciju jaunajā atbalsta programmā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai, kas tiek īstenota Eiropas Savienības (ES) Atjaunošanas un noturības mehānisma (turpmāk – ANM) ietvarā.

Lasīt vairāk

Sadzīves atkritumu laukumi būs slēgti ar kodu atslēgām

07.05.2024.

No šī gada jūnija Olaines pilsētā un Baložos AS “Olaines ūdens un siltums” sadzīves atkritumu konteineru nojumes aprīkos ar koda atslēgām, ieviešot ikdienā tādu pašu kārtību atkritumu izmešanā un šķirošanā, kādu izmanto Jaunolaines un Stūnīšu daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties