Jaunumi

Darba laiks svētku nedēļā

19.06.2015.

Cien., "Olaines ūdens un siltums" klienti! Vēršam uzmanību, ka iedzīvotāju apkalpošanas daļas un kases darba laiks svētkos ir atšķirīgs no ierastā:

Lasīt vairāk

Iedzīvotāju zināšanai – kāpēc šovasar pilsētā jūtama nejauka smaka?

11.06.2015.

No Olaines pilsētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtām šobrīd ir sākta komunālo notekūdeņu dūņu intensīva izvešana, kas savukārt pilsētā rada ne visai patīkamu aromātu. Turpmāk komunālo notekūdeņu dūņas no attīrīšanas iekārtām tiks transportētas katru pirmdienu laikā no plkst. 8 līdz 17.

Lasīt vairāk

No Jāņupes karjera brīvdienās nozagta biotualete

27.05.2015.

Aizvadītajās brīvdienās, kad Olainē risinājās novada svētku pasākumi, uzdarbojušies arī garnadži.

Lasīt vairāk

Noslēdzies iepirkums

20.05.2015.

Noslēdzies iepirkums „Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta “Atkritumu šķirošanas un pārkraušanas centra un dalīto atkritumu savākšanas punkta (laukuma) izveide Olaines pilsētā” (3DP/3.5.1.2.3/13/APIA/CFLA/013)

Lasīt vairāk

Prioritāte – namu renovācija un apsaimniekošana

14.05.2015.

Par pašvaldības uzņēmumu AS "Olaines ūdens un siltums" (OŪS) viedokļi mēdz krasi atšķirties, bet nav noslēpums, ka viena lieta no dažādiem skatpunktiem izskatās atšķirīgi. Šoreiz par uzņēmuma nostāju, darbību un citām aktualitātēm stāsta valdes priekšsēdētājs Mārcis Mazurs.

Lasīt vairāk

Uzstādītas urnas suņu ekskrementiem

28.04.2015.

Aprīlī Olaines novada teritorijā tika uzstādītas 20 urnas suņu ekskrementiem: 17 no tām Olainē un 3 - Jaunolainē. Iedzīvotāji ir aicināti mest tajās sava mājdzīvnieka – suņa vai kaķa ekskrementus, kurus viņi savāc maisiņā pastaigas laikā.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties