Jaunumi

Arī Jaunolainē un Gaismās iedzīvotāji varēs šķirot atkritumus

04.08.2016.

Augustā Jaunolainē (Meža ielā 3, 9, 12, Baznīcas ielā 5 un Pionieru ielā 85) kā arī Gaismās (Gaismas ielā 3, 6) ir izvietotas atkritumu tvertnes plastmasai (pudeles, maisiņi, kārbiņas u.c) un papīram. Pagaidām šādas dalīto atkritumu tvertnes izvietotas, lai redzētu iedzīvotāju vēlmi un atsaucību šķirot atkritumus. Šķiroto atkritumu izvešana tiks nodrošināta vienu reizi nedēļā.

Lasīt vairāk

“Olaines ūdens un siltums” iekļauta Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrā

05.07.2016.

AS “Olaines ūdens un siltums” 27.jūnijā ir reģistrēta Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrā, piešķirot reģistrācijas Nr.657. Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrs ir informatīvs reģistrs, kura galvenais uzdevums ir nodrošināt aktuālu informāciju par personām, kas nodarbojas vai vēlas nodarboties ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu.

Lasīt vairāk

Izmaiņas likumā paredz no jūlija piemērot PVN apsaimniekošanai

28.06.2016.

No 1.jūlija apsaimniekošanas maksai tiks piemērots pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā, un šī naudas summa, lai arī būs redzama AS “Olaines ūdens un siltums” izrakstītajā rēķinā, apsaimniekotāja maciņā nenonāks, bet gan tiks ieskaitīta valsts budžetā.

Lasīt vairāk

"Olaines ūdens un siltums” ir uzņemts Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijā

19.05.2016.

Olaines pilsētas namu apsaimniekošanas uzņēmums “Olaines ūdens un siltums” maijā ir kļuvis par  Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas (LNPAA) biedru, tādējādi iekļaujoties šobrīd lielākajā sabiedriskajā organizācijā Latvijā, kas darbojas nekustamo īpašumu apsaimniekošanas jomā. LNPAA apvieno vairāk nekā 30 apsaimniekošanas uzņēmumus no visas Latvijas. “Olaines ūdens un siltums” uzņemšana LNPAA notikusi pēc uzņēmuma izrādītas iniciatīvas un ar vienbalsīgu asociācijas kopsapulces biedru atbalstu.

Lasīt vairāk

No jūnija mainās sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs

03.05.2016.

No 2016.gada 1.jūnija Olaines novadā stājas spēkā vienotais sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma tarifs 9,27 EUR/m3 bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Lasīt vairāk

Sakop savu apkārtni un atceries noslēgt atkritumu apsaimniekošanas līgumu

21.04.2016.

Pavasarī, kad sakopjam ne tikai savu mājokli, bet arī piedalāmies Lielajā Talkā, satīrot tuvāku un tālāku apkārtni, AS "Olaines ūdens un siltums" vēlas atgādināt pilsētas un novada iedzīvotājiem, ka atkritumu savākšana nav tikai vienreizēja akcija.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties