Izsludināts pirmais iepirkums par būvnieku dzīvojamās mājas renovācijai Olainē

14.03.2017.

AS “Olaines ūdens un siltums” ir izsludinājusi pirmo iepirkumu par būvnieku daudzdzīvokļu mājas energoefektivitātes paaugstināšanas programmā Olainē. Šādu nozīmīgu soli varēja spert, jo iepriekš attīstības finanšu institūcija “Altum” apstiprināja projektu valsts atbalsta saņemšanai piecu stāvu mājai Kūdras ielā 3.

Lasīt vairāk

Inženiere: iedzīvotāji joprojām nezina, kas ir viņu īpašums un atbildība par to

10.03.2017.

Siltumtehnisko un ūdens iekārtu inženiere Iveta Gromova uzņēmumā “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) sāka strādāt pērnā gada vasarā. Iveta enerģētiku ir studējusi Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Tehniskajā fakultātē, turpmāk izvēloties siltumražošanas un siltumapgādes virzienus. Praktisko darbību inženiere sāka ar apkures, ventilācijas, kondicionēšanas, siltummezglu, iekšējo ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu projektēšanu. Iepriekš bijusi siltumražošanas struktūrvienības vadītāja Ozolnieku KSDU, kur viņas pārziņā bija 7 katlu mājas, kā arī skolojusi jaunos inženierkomunikāciju tehniķus.

Viens no galvenajiem jaunās darbinieces izaicinājumiem bija sakārtot ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus tajās daudzdzīvokļu mājās, kur avārijas jau bija kļuvušas par ikdienišķu parādību, taču iedzīvotāji un uzņēmums nebija spējuši vienoties par abām pusēm pieņemamu risinājumu.

Lasīt vairāk

Līdz 3.martam darbosies informatīvs tālrunis jautājumiem par ēku atjaunošanu

16.02.2017.

Informatīvās kampaņas "Mājai otru dzīvi! Zini savas tiesības" ietvaros daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji, māju vecākie un apsaimniekotāji līdz 3.martam pa informatīvo tālruni 29117126 var uzdot jautājumus ekspertiem par ēku atjaunošanu.

Lasīt vairāk

Šķiro atkritumus un maksā mazāk!

02.02.2017.

Atgādinām, ka sadzīves atkritumiem un ražošanas atkritumiem, kas nav uzskatāmi par bīstamiem, Dabas resursu nodokļa (DRN) likme par tonnas apglabāšanu 2018.gadā palielināsies un būs - 35 eiro, 2019.gadā - 43 eiro un 2020.gadā - 50 eiro. AS "Olaines ūdens un siltums" vēlas atgādināt, ka saglabāt esošo tarifu atkritumu apsaimniekošanā novadā nebūs iespējams, ja iedzīvotāji nemainīs savus paradumus. Tāpēc iedzīvotāji ir aicināti pēc iespējas vairāk šķirot atkritumus. Šobrīd Olaines pilsētas teritorijā sadzīves atkritumu konteineru laukumos izvietoti arī šķirošanas konteineri papīram, kartonam un plastmasai, kā arī visos sadzīves atkritumu dalītās vākšanas punktos ir izvietoti konteineri izlietotajiem STIKLA iepakojumiem.

Lasīt vairāk

Ūdens patēriņa starpība - kā tā veidojas un kā to samazināt

26.01.2017.

Ekonomikas ministrija ir apkopojusi saņemtos jautājumus saistībā ar norēķiniem par ūdens pakalpojumiem dzīvojamās mājās un sagatavojusi informāciju par ūdens patēriņa uzskaites un ūdens patēriņa starpības samaksas jautājumiem daudzzīvokļu namos.

Lasīt vairāk

Siltumenerģijas tarifs Olainē februārī un martā varētu nedaudz pieaugt

25.01.2017.

Olaines siltumapgādes uzņēmuma AS “Olaines ūdens un siltums” siltumenerģijas tarifs Olaines pilsētā februārī un martā varētu nedaudz pieaugt, salīdzinot ar janvāra tarifu.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties