darbinieku kontakti

Drukāt

Klientu apkalpošanas daļa

Darba laiks:

Pirmdiena 9:00 – 12:00 13:00 – 19:00
Otrdiena 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 
Trešdiena 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 
Ceturtdiena 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 
Piektdiena 8:00 – 12:00 13:00 – 16:00 

 

Darbinieki: 

Irina Ošuroka, vadītāja, tālr. 67965693, e-pasts: irina.osuroka@ous.lv

Olga Romanova, klientu apkalpošanas speciāliste, tālr. 67962589, e-pasts: olga.romanova@ous.lv

Inita Ņevjadomska, klientu apkalpošanas speciāliste, tālr. 67962589, e-pasts: inita.nevjadomska@ous.lv

 

Administrācija

Speciālisti klientus pieņem:

Pirmdiena 14:00 – 19:00
Ceturtdiena 10:00 – 12:00

 

Darbinieki: 

Vera Ļebedeva, sekretāre, tālr. 67963102, e-pasts: vera.lebedeva@ous.lv

Terēzija Sola, juriste, tālr. 67146721, e-pasts: terezija.sola@ous.lv

Ilze Mūrniece, personāla vadītāja, tālr. 67146716, e-pasts: ilze.murniece@ous.lv

Kristīne Keiša, uzskaitvede, tālr. 67964295, e-pasts: kristine.keisa@ous.lv

Kristaps Vītiņš, projektu vadītājs, tālr. 67146715, e-pasts: kristaps.vitins@ous.lv

Ilze Bērziņa, projektu vadītāja, tālr. 67146715, e-pasts: ilze.berzina@ous.lv

Dace Voliņeca, projektu vadītāja, tālr. 67146715, e-pasts: dace.volineca@ous.lv

Ineta Valdmane, sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr. 67146722, e-pasts: ineta.valdmane@ous.lv

 

Namu apsaimniekošanas daļa:

Speciālisti klientus pieņem:

Pirmdiena 14:00 – 19:00
Ceturtdiena 10:00 – 12:00

 

Darbinieki: 

Jānis Ķigurs, vadītājs, tālr. 67964262,  e-pasts: janis.kigurs@ous.lv

Ervīns Šics, namu pārzinis, tālr. 67146717, e-pasts: ervins.sics@ous.lv

Rita Borovkova, namu pārzine, tālr. 67146719, e-pasts: rita.borovkova@ous.lv

Mārtiņš Timšāns, siltumtehnisko un ūdens iekārtu inženieris, tālr. 67146718, e-pasts: martins.timsans@ous.lv

Brigita Mineiķe, ekonomiste, tālr. 67965693, e-pasts: brigita.mineike@ous.lv

Aivija Reihenbaha, parādu piedziņas speciāliste, tālr. 67963483, e-pasts: aivija.reihenbaha@ous.lv

 

Remontdarbu un labiekārtošanas iecirknis:

Einārs Liberts, remontdarbu un labiekārtošanas iecirkņa vadītājs, tālr. 67967273, e-pasts: einars.liberts@ous.lv

Taiga Ozola, remontdarbu un labiekārtošanas iecirkņa darbu rīkotāja, tālr. 67962095, e-pasts: taiga.ozola@ous.lv

Vineta Jejsa, remontdarbu un labiekārtošanas iecirkņa darbu rīkotāja, tālr. 67967273, e-pasts: vineta.jejsa@ous.lv

 

Atkritumu apsaimniekošanas daļa:

Speciālisti klientus pieņem:

Pirmdiena 14:00 – 18:00
Ceturtdiena 10:00 – 12:00

Darbinieki:

Sandris Raitums, akritumu apsaimniekošanas daļas vadītājs, tālr. 67964163, e-pasts: sandris.raitums@ous.lv

Juta Dunska, vadītāja palīdze, tālr. 67964163, e-pasts: atkritumi@ous.lv

Andris Gailis, darbu rīkotājs, e-pasts: andris.gailis@ous.lv

 

Finanšu daļa:

Darbinieki: 

Tamāra Levicka, finanšu direktore, tālr. 67964281, e-pasts: tamara.levicka@ous.lv

Aelita Matuļenko, galvenā grāmatvede, tālr. 67964390, e-pasts: aelita.matulenko@ous.lv

Ināra Kļimoviča, vecākā grāmatvede, tālr. 67966336, e-pasts: inara.klimovica@ous.lv

Tatjana Zaharenko, grāmatvede, tālr. 67964390, e-pasts: tatjana.zaharenko@ous.lv

Žanna Miglāne, grāmatvede, tālr. 67966336, e-pasts: zanna.miglane@ous.lv

 

Kontroles daļa:

Speciālisti klientus pieņem:

Pirmdiena 14:00 – 19:00
Ceturtdiena 10:00 – 12:00

Darbinieki: 

Natālija Rituma, kontroles dienesta vadītāja, tālr. 67964132, e-pasts: natalija.rituma@ous.lv

Eleonora Kuzmina, vecākā kontroliere, tālr. 67964132, e-pasts: eleonora.kuzmina@ous.lv

Nikolajs Gerasimovs, kontrolieris

 

Ražošanas daļa:

Darbinieki: 

Oļegs Novodvorskis, siltuma un dzeramā ūdens ražotņu vadītājs, e-pasts: olegs.novodvorskis@ous.lv

Jekaterina Jermolajeva, ķīmijas inženiere, tālr. 67966504, e-pasts: jekaterina.jermolajeva@ous.lv

Aigars Matisons, elektrosaimniecības vadītājs, e-pasts: aigars.matisons@ous.lv

 

 

 

 

 

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties