darbinieku kontakti

Drukāt

!!! Klientu apkalpošana klātienē notiek PIRMDIENĀS (plkst.14:00 - 19:00) 

Klientu apkalpošanas daļa

Darbinieki: 

Irina Ošuroka, vadītāja, tālr. 67965693, e-pasts: irina.osuroka@ous.lv

Olga Romanova, klientu apkalpošanas vecākā speciāliste, tālr. 67962589, e-pasts: olga.romanova@ous.lv

Inita Ratkeviča, klientu apkalpošanas speciāliste, tālr. 67962589, e-pasts: inita.ratkevica@ous.lv

 

Administrācija

Darbinieki: 

Vera Ļebedeva, sekretāre, tālr. 67963102, e-pasts: vera.lebedeva@ous.lv

Terēzija Sola, juriste, tālr. 67146721, e-pasts: terezija.sola@ous.lv

Santa Krieviņa, ekonomiste, santa.krievina@ous.lv

Ilze Mūrniece, personāla vadītāja, tālr. 67146716, e-pasts: ilze.murniece@ous.lv

Kristaps Vītiņš, projektu vadītājs, tālr. 67146715, e-pasts: kristaps.vitins@ous.lv

Ilze Bērziņa, projektu vadītāja, tālr. 67146715, e-pasts: ilze.berzina@ous.lv

Ineta Valdmane, sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr. 67146722, e-pasts: ineta.valdmane@ous.lv

 

Namu apsaimniekošanas nodaļa:

Darbinieki: 

Iveta Birziņa, nodaļas vadītāja, tālr.  67146717 e-pasts: iveta.birzina@ous.lv

Rita Borovkova, namu pārzine, tālr. 67146719, e-pasts: rita.borovkova@ous.lv

Sandra Skrastiņa, namu pārzine, tālr. 67964262, e-pasts: sandra.skrastina@ous.lv

Mārtiņš Timšāns, siltumtehnisko un ūdens iekārtu inženieris, tālr. 67146718, e-pasts: martins.timsans@ous.lv

 

Remontdarbu un labiekārtošanas iecirknis:

Darbinieki: 

Einārs Liberts, remontdarbu un labiekārtošanas iecirkņa vadītājs, tālr. 67967273, e-pasts: einars.liberts@ous.lv

Taiga Ozola, remontdarbu un labiekārtošanas iecirkņa darbu rīkotāja, tālr. 67962095, e-pasts: taiga.ozola@ous.lv

Irina Čepule, vecākā saimniecības pārzine, tālr. 67967273,e-pasts: irina.cepule@ous.lv

Saziņai par kapu saimniecību e-pasts: kapi@ous.lv

 

Atkritumu apsaimniekošanas iecirknis:

Darbinieki: 

Sandris Raitums, akritumu apsaimniekošanas iecirkņa vadītājs, tālr. 67964163, e-pasts: sandris.raitums@ous.lv

Ilze Zaube - Mezīte, vadītāja palīdze, tālr. 67964163, e-pasts: atkritumi@ous.lv

Andris Gailis, darbu rīkotājs, e-pasts: andris.gailis@ous.lv

 

Finanšu daļa:

Darbinieki: 

Tamāra Levicka, finanšu direktore, tālr. 67964281, e-pasts: tamara.levicka@ous.lv

Aelita Matuļenko, galvenā grāmatvede, tālr. 67964390, e-pasts: aelita.matulenko@ous.lv

Ināra Kļimoviča, vecākā grāmatvede, tālr. 67966336, e-pasts: inara.klimovica@ous.lv

Tatjana Zaharenko, grāmatvede, tālr. 67964390, e-pasts: tatjana.zaharenko@ous.lv

Žanna Miglāne, grāmatvede, tālr. 67966336, e-pasts: zanna.miglane@ous.lv

Kristīne Keiša, uzskaitvede, tālr. 67964295, e-pasts: kristine.keisa@ous.lv

Aivija Reihenbaha, parādu piedziņas speciāliste, tālr. 67963483, e-pasts: aivija.reihenbaha@ous.lv

 

Kontroles daļa:

Darbinieki: 

Natālija Rituma, kontroles dienesta vadītāja, tālr. 67964132, e-pasts: natalija.rituma@ous.lv

Eleonora Kuzmina, vecākā kontroliere, tālr. 67964132, e-pasts: eleonora.kuzmina@ous.lv

Nikolajs Gerasimovs, kontrolieris

 

Ražošanas daļa:

Darbinieki: 

Oļegs Novodvorskis, siltuma un dzeramā ūdens ražotņu vadītājs, e-pasts: olegs.novodvorskis@ous.lv

Daina Ozola, ķīmijas inženiere, tālr. 67966504, e-pasts: daina.ozola@ous.lv

Aigars Matisons, enerģētiķis, e-pasts: aigars.matisons@ous.lv

 

 

 

 

 

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties