Atgādinājums dzīvokļu īpašniekiem par māju renovācijas iespējām

Drukāt
19.12.2019

2019.gadā Olaines novada pašvaldībā vairākas daudzdzīvokļu mājas ieguvušas jaunu izskatu un virkni tehnisko uzlabojumu, īstenojot renovācijas projektus. AS “Olaines ūdens un siltums” vēlas atgādināt visiem tiem, kas vēl joprojām šaubās vai ir neziņā par jautājumiem, kas skar renovācijas projektu realizāciju, izmaksas un citus jautājumus, vērsties pie projekta vadītājiem.

Vislabākais veids, kā uzzināt patiesu informāciju un kliedēt jebkādas šaubas vai neskaidrības – pajautāt informāciju tiem, kas zina vislabāk. Vēlamies norādīt pilsētas un pārējiem iedzīvotājiem novadā, ka māju energoefektivitātes programmas īstenošana turpinās, iedzīvotāji jeb dzīvokļu īpašnieki joprojām ir tie, kas pieņem gala lēmumu, kādus uzlabojumus veikt savā īpašumā, un joprojām ir pieejams gan Eiropas Savienības (ES) fondu finansējums (50% projektu apmērā), kas tiek piešķirts finanšu institūcijas ALTUM uzraudzībā, gan arī pieejams ievērojams Olaines novada pašvaldības atbalsts.

Atgādinām, ka Olaines novada pašvaldība no savas puses apņēmusies iedzīvotājus atbalstīt un paredzējusi finanšu līdzekļus daudzdzīvokļu dzīvojamo māju:

Vēlreiz vēršam uzmanību uz to, ka renovācijas procesa sākšana ir dzīvokļu īpašnieku izvēle, dzīvokļi ne uz vienu mirkli būvniecības darbu laikā un kredīta atmaksas laikā netiek ieķīlāti – īpašnieki jebkurā mirklī tos var izīrēt, pārdot un veikt citus darījumus. Nekādas papildus izmaksas iedzīvotājiem netiek radītas, savukārt kredīta atmaksa sākas tikai tad, kad būvniecības darbi ir pilnībā pabeigti un uz to brīdi ir ievērojami samazinājušās apkures izmaksas. Šo ieguvumu pārskatāmi var redzēt šeit.

Patiess prieks, ka daudzās mājās ir iniciatīvas bagāti un zinoši māju vecākie, taču, ja mājas vecākā nav, iedzīvotāji var nākt uz AS “Olaines ūdens un siltums” pie renovācijas projektu vadītājiem, lai uzzinātu trūkstošo informāciju un aicinātu savus kaimiņus izdarīt lietderīgu darbu mājokļa uzlabošanā.

AS “Olaines ūdens un siltums” projektu vadītāji 13.kabinetā, Pirmdienās: 14-19; Ceturtdienās : 10-12, tālr. 67146715

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties